NIP 9462643398
Adres Północna 1a
Miejscowość Kościan
Kod pocztowy 64-000
Telefon 65 535 12 00

Opis:

Częste przebywanie w przestrzeniach o dużym poziomie zapylenia może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Z tego powodu tak ważna jest obecność filtrów, spotykanych w zakładach produkcyjnych i fabrykach. Chronią one przed działaniem szkodliwych cząsteczek, które mogłyby osiadać w płucach pracowników oraz tchawicy. Filtracja to najlepsza metoda na ochronę personelu przed zanieczyszczeniami spotykanymi w zakładach. Wpływa ona na procesy produkcyjne oraz wydajność przedsiębiorstwa. Filtry dostępne na rynku sprawdzają się w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, jądrowym i nie tylko. Firmą mającą je w asortymencie jest Instal Filter. Proponuje ona kompletne systemy filtracji o niezawodnym działaniu, które współpracują z maszynami budowlanymi, leśnymi, górniczymi oraz rolniczymi.

Produkty te odpylają przestrzenie, w jakich się znajdują, dlatego sprawdzają się w klimatyzatorach oraz systemach wentylacyjnych. Wpływają na jakość powietrza, którym oddychają osoby przebywające w pomieszczeniach, co zmniejsza ryzyko występowania problemów zdrowotnych. Ich zadaniem jest maksymalne ograniczanie zanieczyszczeń pojawiających się w środowisku. Filtry przemysłowe to podstawowy element zakładów farmaceutycznych, lakierni, hurtowni kosmetycznych, biurowców oraz galerii handlowych.

Tego typu produkty różnią się od siebie systemem działania, ceną oraz budową. Zainteresowani wybierają spośród modeli kasetowych, węglowych kieszeniowych oraz kompaktowych. Popularnością cieszą się szczególnie filtry kieszeniowe, będące podstawą klimatyzatorów. Wyposażono je w drucianą kratownicę oraz solidną ramę. Innym rozwiązaniem są wspomniane filtry kompaktowe. Stanowią one podstawę placówek medycznych i posiadają wkłady z włókna szklanego oraz aluminiowych separatorów.

Wszystkie z nich odznaczają się mało skomplikowaną budową, co sprawia, że są bezawaryjne. Zapewniają bezpieczne warunki pracy niewielkim kosztem. Część z nich powstała z myślą o pomieszczeniach w tak zwanych strefach czystych, spotykanych w laboratoriach lub szpitalach. Zatrzymują one submikronowe cząsteczki i cechują się skutecznością działania. Niektóre współpracują z maszynami przemysłowymi, takimi jak sprężarki, turbiny oraz pompy. Przed ich zakupem warto zwrócić uwagę na budowę, wielkość, sposób montażu i użyty materiał filtracyjny.

Data dodania: 2022-02-15

Opinie o firmie INSTAL-FILTER SA


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ