NIP 5932551847
Adres Jana Kilińskiego 12D
Miejscowość Tczew
Kod pocztowy 83-110
Telefon 505 060 324

Opis:

Gabinet stomatologiczny nie wszystkim osobom kojarzy się przyjemnie, jednak w żadnym wypadku nie należy tego miejsca unikać. Nawet jeśli nie dolega nam ból zęba, dobrze jest odwiedzić stomatologa dwa razy w roku, aby ten dokonał szczegółowego przeglądu naszego uzębienia i w razie potrzeby ustalił plan dalszego postępowania.

Przyjmujący pacjentów prywatnie, uznany stomatolog w Tczewie zapewnia pacjentów, że w jego gabinecie panuje przyjazna, bezstresowa atmosfera oraz stosowane są nowoczesne i bezpieczne metody leczenia, które zapewniają siedzącym na fotelu dentystycznym osobom maksymalny komfort. Specjalista ten dodaje, że cechuje go indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu potrafi wzbudzić zaufanie i sprawić, że wizyta w jego gabinecie przestaje być przykrą koniecznością, a staje się oczywistą potrzebą, podobnie jak konsultacje w innych gabinetach lekarskich.

Podczas wizyty kontrolnej w sprawdzonym gabinecie stomatologicznym w Tczewie może się okazać, że u pacjenta konieczne jest przeprowadzenie zabiegów leczniczych z takich dziedzin stomatologii, jak:

  • profilaktyka dentystyczna,
  • leczenie zachowawcze zębów,
  • endodoncja - leczenie kanałowe,
  • chirurgia stomatologiczna,
  • protetyka.

Po zauważeniu przez stomatologa w jamie ustnej pacjenta problemów - tych wymagających szybkiego rozwiązania, jak również tych, które dopiero niedawno się pojawiły - sporządza on indywidualny plan leczenia i omawia go szczegółowo z pacjentem. Dentysta proponuje zawsze najkorzystniejsze rozwiązania i sposoby kuracji, aby pacjent mógł pozbyć się ewentualnych dolegliwości oraz by mógł cieszyć się ładnym i zdrowym uśmiechem. Podczas kontrolnej wizyty stomatolog może zauważyć również błędy, jakie pacjent robi w trakcie codziennej higieny jamy ustnej i udzielić dokładnego instruktażu czyszczenia zębów.

W tczewskim gabinecie stomatologicznym przyjmowane są zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. W zakresie stomatologii dziecięcej lekarz przeprowadza wizyty kontrolne oraz kompleksowe leczenie ubytków zębowych. Ceny jego usług nie są wygórowane, a szczegółowy cennik znajduje się na stronie internetowej stomatologtczew24.pl.

Data dodania: 2019-01-08

Opinie o firmie Stomatolog Tomasz Dzwonkowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

ul. Wałowa20

Wejherowo

WIĘCEJ

Albex

ul. Grodzka20

Gdańsk

WIĘCEJ