NIP 5242816469
Adres Bema 5
Miejscowość Sulejówek
Kod pocztowy 05--07
Telefon +48 535 080 333

Opis:

Transport drogowy cieszy się rosnącą popularnością wśród wielu przedsiębiorców, którzy nie chcą przepłacać i planują przewóz towarów między poszczególnymi państwami. Rozwiązanie to jest mniej kosztowne w porównaniu do transportu lotniczego i daje szansę dostarczania ładunków bezpośrednio pod wskazany adres, dzięki czemu można zaoszczędzić czas. Podstawą w tym przypadku są ciężarówki, czyli pojemne pojazdy, w których można przewozić artykuły różnego typu. Wyposażono je w wytrzymałe plandeki, zabezpieczające przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem czynników atmosferycznych. Są one prowadzone przez kierowców z niezbędnymi licencjami do wykonywania tego zawodu, którzy robią wszystko, by dotrzeć do celu w wyznaczonym czasie.

Opisywany transport jest rekomendowany ze względu na szereg zalet, jakimi się cechuje, a zalicza się do nich szybkość oraz niewielkie ryzyko występowania opóźnień. Samochody przygotowane do jazdy są regularnie kontrolowane i odznaczają się nienagannym stanem technicznym, dlatego usterki pojawiające się w trasie należą do rzadkości. Na uwagę zasługuje także duża liczba dróg ekspresowych i autostrad, dzięki którym kierowcy nie stoją w korkach. Z łatwością docierają oni do najodleglejszych zakątków, niezależnie od kraju, do którego są dostarczane ładunki.

Na transport drogowy decydują się między innymi sprzedawcy materiałów budowlanych, wielkogabarytowych sprzętów elektronicznych, żywych roślin i nie tylko. Znajduje on zastosowanie również u producentów żywności. Pojazdy ciężarowe spełniają określone wymogi i są przystosowane do przewozu artykułów, które szybko się psują i wymagają przechowywania w niskich temperaturach.

Korzystanie z ciężarówek to świetna opcja zarówno dla osób planujących krótkie, jak i nieco dłuższe trasy. Firmą, która nimi dysponuje, jest Important Cargo Traffic, proponująca sprawny transport do UK. Przedsiębiorstwo kieruje ofertę do klientów o różnych wymaganiach i gwarantuje kompleksową pomoc w konkurencyjnych cenach. To ciekawa propozycja dla osób, które nie dysponują własną flotą pojazdów i nie chcą poświęcać czasu na formalności. Czekają na nich nowoczesne i doskonale wyposażone ciężarówki, które są dokładnie sprawdzane przed wyruszeniem w trasę. Prowadzą je licencjonowani kierowcy, dbający o właściwe zabezpieczenie wszystkich ładunków.

Data dodania: 2022-09-17
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ