NIP
Adres Jana Kiepury 25
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41-209
Telefon 501 812 734

Opis:

Podstawą udanej imprezy zazwyczaj jest dobre jedzenie, a także miła dla ucha muzyka. Czy jednak konieczne jest sztywne trzymanie się tego schematu? Czy można uświetnić imprezę atrakcją wieczoru np. pod postacią pokazu magicznych sztuczek? Dlaczego nie! Występ iluzjonisty doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku dorosłej publiczności, ale również dzieci.

Iluzja nieustannie zachwyca. Unoszący się stoliczek, ręka przenikająca przez szybę, przecięcie ludzkiego ciała bez rozlewu krwi - niby wiemy, że są to tylko sztuczki, które można logicznie wyjaśnić, ale... Właśnie, jest jedno "ale". Jak bowiem wytłumaczyć to, że przedmiot lewituje, a dłoń magika nadal połączona jest z resztą jego ciała, chociaż przed chwilą na własne oczy widzieliśmy, jak została odcięta? To jest właśnie iluzja...

Konrad Mościński już od dawna interesuje się magią. Jego umiejętności pozwalają mu na uczestnictwo w różnych konkursach dla iluzjonistów i na osiąganie w nich imponujących wyników. W jego repertuarze znajdują się sztuczki, które chętnie obejrzy dziecko, jak i osoba dorosła. Na jego występach każdy, niezależnie od wieku, bawi się doskonale. Występuje on nie tylko na typowych pokazach scenicznych, ale również na weselach, jako atrakcja wieczoru. Z chęcią prezentuje swoją magię w przedszkolach i szkołach. Wspólne świętowanie sukcesu, jak i imprezy firmowe integracyjne także mogą zostać uświetnione pokazami iluzjonistycznymi.

Potrzebny Ci iluzjonista na imprezę? Konrad Mościński z chęcią występuje zarówno przed większą publiką, jak i tą mniejszą, w gronie znajomych lub rodziny klienta. Jeżeli chciałbyś skorzystać z jego usług, nawiąż z nim kontakt - jest on dostępny pod telefonem 7 dni w tygodniu, także w godzinach wieczornych.

Pan Konrad stara się aktywizować publiczność, w tym celu zaprasza na scenę wybrane z tłumu osoby, by pomogły mu w przeprowadzeniu magicznych sztuczek. Jego pokazy nigdy nie są sztywne. Nie pozwala na to poczucie humoru, którym iluzjonista został obdarzony. Jakie sztuczki prezentuje on przed gośćmi? Tego dowiesz się na stronie pokazy-iluzji.pl.

Data dodania: 2018-11-14

Opinie o firmie Iluzjonista Konrad Mościński


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Foto Kreatywni

ul. Aleja Najświętszej Maryi Panny3

Częstochowa

WIĘCEJ

KDME Maciej Zaremba

ul. Podkępie4

Bestwina

WIĘCEJ

SiApre

ul. Oświecenia4

Dąbrowa Górnicza

WIĘCEJ