NIP 529-17-51-439
Adres
Miejscowość
Kod pocztowy -
Telefon

Opis:

Zawilgocenie ścian i posadzek w wyniku uszkodzenie rur wodno-kanalizacyjnych może być przyczyną rozwoju pleśni i grzybów. Aby temu zapobiec, należy osuszyć pomieszczenie. Czy lepiej skorzystać z usług profesjonalisty, czy może wykonać to samodzielnie?

W przypadku chęci osuszenia mieszkania bez pomocy specjalisty warto pamiętać o tym, żeby utrzymywać w pomieszczeniach stałą temperaturę. Poza tym niezbędny jest dobry system wentylacyjny oraz osuszacze powietrza. Jednak należy pamiętać, że tego typu rozwiązanie sprawdzi się wyłącznie, gdy poziom zalania był niewielki lub powodem występowania pleśni jest wilgoć panująca w budynku. W sytuacji, gdy awaria była poważna i wyciekło dużo wody, stała ona przez długi czas i wnikała w podłogę, domowe sposoby nie przyniosą efektu i lepiej natychmiast skontaktować się z doświadczonym fachowcem, który dysponuje specjalistycznym sprzętem.

Firma Hydro-Volt oferuje osuszanie budynków na terenie Warszawy, Piaseczna, Grodziska Mazowieckiego, Legionowa, Pruszkowa i okolicy. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży przedsiębiorstwo może zaproponować klientom usługi na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Firma działa codziennie, przez całą dobę.

Usuwanie wilgoci przebiega w kilku etapach. Na początku pracownicy wykonają pomiary za pomocą specjalnych detektorów, wskaźników oraz kamery termowizyjnej. To badanie umożliwia sprawdzenie stanu murów i określenie obszaru pracy. Następnie sprowadzany jest potrzebny sprzęt. Jego dobór zależy od poziomu wilgoci. Fachowcy korzystają z osuszaczy kondensacyjnych i adsorpcyjnych, wentylatorów i turbowentylatorów oraz nagrzewnic powietrza. Cały proces może trwać od kilku do kilkunastu dni. Po zakończeniu pracy specjaliści jeszcze raz wykonają pomiary i upewnią się, że pomieszczenie zostało w pełni osuszone. W razie potrzeb czynność jest powtarzana.

Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Fachowiec odpowie na wszelkie pytania i wybierze najkorzystniejsze rozwiązanie.

Data dodania: 2023-08-16

Opinie o firmie HYDRO-VOLT


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ