NIP
Adres Tuszyńska 39
Miejscowość Andrespol
Kod pocztowy 95-020
Telefon 534 275 229

Opis:

Wszelkie przecieki pojawiające się w łazience czy kuchni powinny zostać od razu sprawdzone i wyeliminowane przez profesjonalistów. Zaniedbanie tego typu usterek może doprowadzić nawet do zalania nieruchomości, a w przypadku budynków wielorodzinnych do spowodowania poważnych uszkodzeń również w sąsiednich mieszkaniach. Taka sytuacja wiąże się oczywiście z niemałymi kosztami dla sprawcy zalania. Bez odpowiedniej wiedzy i sprzętów samodzielne próby zdiagnozowania i naprawy awarii mogą być wręcz niemożliwe lub spowodować jeszcze większy problem. W takich przypadkach najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonej firmy, świadczącej całodobowe usługi hydrauliczne w Łodzi.

Na stronie internetowej hydro-tech24h.pl można zapoznać się z ofertą łódzkiej marki hydraulicznej, która działa przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Wystarczy jeden telefon do firmy wraz ze streszczeniem powstałego problemu, aby pracownicy zjawili się u klienta z niezbędnym sprzętem i zaczęli działać w jak najkrótszym czasie. Wśród podstawowych usług hydraulicznych, grzewczych i c.o. można wymienić m.in.:

  • kompleksowy montaż kotłowni gazowych i na paliwa stałe,
  • montaż armatury łazienkowej,
  • położenie instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania,
  • sprawdzanie szczelności instalacji,
  • serwis pogwarancyjny urządzeń oraz instalacji.

Firma działa głównie na terenie Łodzi, jednak pracownicy mogą również dotrzeć do okolicznych miast w razie większej awarii. Szczegóły i koszty współpracy są zawsze ustalane indywidualnie po zapoznaniu się z usterką czy rodzajem usługi do wykonania. Marka działa na rynku od lat i zatrudnia doświadczonych oraz przeszkolonych pracowników posiadających niezbędne licencje do wykonywania poszczególnych instalacji. 

Współpraca z hydraulikiem powinna odbywać się także na etapie prowadzonych prac remontowych, aby mieć pewność, że cała instalacja wraz z armaturą zostały zamontowane prawidłowo i z czasem nie dojdzie do groźnych przecieków, w wyniku których wymagane będą kolejne remonty.

Data dodania: 2022-08-07

Opinie o firmie HYDRO-TECH Paweł Waszczykowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Maciej Pol

ul. Jana Kilińskiego7B

Łęczyca

WIĘCEJ

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

ul. Jana Onufrego Zagłoby18

Łódź

WIĘCEJ

SANKRA

ul. Ogrodowa72

Łódź

WIĘCEJ