NIP 876-246-53-39
Adres Rybacka 14
Miejscowość Grudziądz
Kod pocztowy 86-300
Telefon +48 56 46 61 291

Opis:

Nowoczesne budownictwo wymaga innowacyjnych rozwiązań, także, jeśli chodzi o przyłącza do budynków i nie tylko. Najlepszą firmą produkującą uszczelnienia przewodów, kabli i innych elementów instalacji jest niemieckie przedsiębiorstwo uznawane za lidera w tej dziedzinie w całej Europie, a nawet na świecie. Ma ono swoje przedstawicielstwo w Polsce dostępne na stronie htpolska.pl. Jest to oficjalny partner tej firmy i dystrybutor jej produktów. Zatrudnieni tam specjaliści doskonale znają wszelkie systemy uszczelniające tej marki, dlatego są w stanie doradzić odpowiedni wybór zarówno inwestorom prywatnym, deweloperom, jak i firmom z rozmaitych branż gospodarki.

Pragnąc bezpiecznie wprowadzić przyłącza wszelkich instalacji do budynku, wystarczy nabyć na podanej stronie odpowiedni przepust HSI wykonany z trwałego tworzywa sztucznego z pokrywami i zabezpieczeniami. Nie wszędzie da się go jednak zastosować, a wówczas pozostaje rozwiązanie, jakim jest betonowa rura przepustowa. W asortymencie dostępne są również:

  • betonowe przejścia w wersji dzielonej,
  • z tworzywa PCV,
  • z tworzywa PVC-U.

Wszystkie są ponadprzeciętnie wytrzymałe i mogą stanowić barierę dla wody i gazu, dlatego można je stosować zarówno podczas budowy, jak i w przebudowie czy remoncie.

Każda z oferowanych przez firmę rur przepustowych ma swoją specyfikę i tak na przykład rura PCV ma szorstką powierzchnię zewnętrzną po to, by z łatwością można ją było szczelnie połączyć ze ścianą. Drugi produkt wykonany z PVC ma powłokę cementową także gwarantującą doskonałe połączenie ze ścianą. Produkt betonowy został wytworzony ze specjalnej, wodoszczelnej i bezazbestowej mieszanki betonowej i nadaje się do zastosowania w ścianach każdego rodzaju. Specjalny rowek na całej długości gwarantuje mocne połączenie ze ścianą. Rura ta jest dostępna w kilku rozmiarach. W asortymencie dystrybutora dostępne są także specjalne dekle zabezpieczające, gumowe wkłady uszczelniające do przewodów i do rur.

Firma z linku ma już wielu zadowolonych ze współpracy klientów, wśród których są prywatni inwestorzy, deweloperzy, firmy budowlane, firmy instalujące sieci teletechniczne, w tym światłowodowe, a także architekci i projektanci. Do najważniejszych zalet takiej współpracy należy zaliczyć:

  • fachowe doradztwo,
  • doskonałą jakość oferowanych towarów,
  • możliwość zamówienia produktów na konkretny wymiar,
  • błyskawiczną realizację zamówień.
Data dodania: 2021-10-09

Opinie o firmie HT Polska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Amer Event

ul. Szymborska53

Inowrocław

WIĘCEJ

SEDYMENT

ul. Elgiszewo k/Torunia1

Ciechocin

WIĘCEJ

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

ul. Dworcowa100

Bydgoszcz

WIĘCEJ