NIP 634 249 89 86
Adres Fabryczna 45
Miejscowość Tychy
Kod pocztowy 43-100
Telefon 786 86 80 32

Opis:

Nagła utrata przytomności u dziecka to sytuacja wymagająca natychmiastowej reakcji. W przypadku placówek oświatowych problem ten jest bardzo poważny, głównie z uwagi na mnogość wychowanków oraz opiekującej się nimi kadry pedagogicznej i obsługi. Dlatego na stanie szkoły lub przedszkola powinien znajdować się odpowiedni sprzęt do ratowania życia. Świetnie przemyślaną inwestycją jest defibrylator AED. Można go zamówić, korzystając z oferty dostępnej na stronie hsmedical.pl.

Innym, również bardzo potrzebnym w placówkach oświatowych wyposażeniem są apteczki. Małe, odpowiednio wyposażone skrzyneczki nie zajmują dużo miejsca, więc można je umieścić zarówno w poszczególnych salach lekcyjnych, jak i na korytarzu czy pokoju nauczycielskim. W przypadku dzieci dostęp do zawartości powinien być ograniczony (za wydawanie nawet plastrów lub wody utlenionej w przypadku drobnego skaleczenia powinien odpowiadać nauczyciel), natomiast w pomieszczeniach użytkowanych tylko przez dorosłych apteczka ścienna może być zawsze otwarta. 

Placówki oświatowe generują spore zapotrzebowanie na skrzyneczki z zestawami opatrunkowymi. Nie każdy sklep jest w stanie zrealizować zamówienie na kilkadziesiąt sztuk w krótkim terminie, jednocześnie zapewniając, że zakup zostanie dostarczony wraz z zawartością oraz certyfikatem jakości. Wspomniany dostawca, którego kadra zajmuje się dystrybucją defibrylatorów, jest w stanie również dowieźć do zlecającego hurtowe ilości apteczek, zgodnie z przedstawioną specyfikacją. Pracownicy proponują też specjalne naklejki, które można wykorzystać do identyfikacji miejsca (na ścianach sal lekcyjnych, klatkach schodowych, korytarzach), w którym umieszczony zostanie sprzęt ratowniczy.

Data dodania: 2022-08-23

Opinie o firmie HS MEDICAL POLAND


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Konrad Mościński

ul. Jana Kiepury25

Sosnowiec

WIĘCEJ

Foto Kreatywni

ul. Aleja Najświętszej Maryi Panny3

Częstochowa

WIĘCEJ

KDME Maciej Zaremba

ul. Podkępie4

Bestwina

WIĘCEJ