NIP 9121400507
Adres Wodzisławska 6a
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 52-014
Telefon 697 336 697

Opis:

Nie da się ukryć, że obecnie bardzo wiele osób ma problem z nadwagą - wystarczy rozejrzeć się wokół siebie, by dojść do takiego wniosku. Nic dziwnego, wysoki stopień rozwoju cywilizacji skutkuje stresem, niezdrową dietą i szybkim tempem życia, a to wszystko wpływa na wzrost wagi. Jednocześnie jednak kanon piękna, tak w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, stale jest niezmienny - ideałem jest szczupła sylwetka. W dodatku wiele osób, zwłaszcza panów, marzy, by mieć mocno rozbudowane mięśnie.

Takie cele są w zasięgu praktycznie każdego, ale potrzeba odpowiednich starań. Co zrobić, by schudnąć, wiadomo - trzeba odżywiać się zdrowiej i więcej się ruszać (choć czasem i to jest za mało, bo na przykład za odkładanie się tkanki tłuszczowej odpowiada stres albo niedostateczna ilość snu). Kiedy jednak celem jest też piękne wymodelowanie ciała w ten sposób, by stało się umięśnione, trzeba wdrożyć jeszcze inne rozwiązania. Budowanie mięśni jest znacznie bardziej skomplikowane niż pozbywanie się tkanki tłuszczowej, przede wszystkim dlatego, że mięśnie trzeba nie tylko trenować - niezbędne jest też umożliwienie ich tworzenia organizmu, czyli przede wszystkim dostarczenia mu budulca. To zaś jest praktycznie niemożliwe bez zastosowania specjalnych odżywek dla sportowców, ponieważ przyjmowanie bardzo dużych ilości białka, węglowodanów i kalorii w ramach jedynie diety jest zwyczajnie nieosiągalne. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę i dziwią się, że podejmowane przez nich efekty, czyli ciężkie treningi, nie przynoszą pożądanych efektów. Są one wręcz odwrotne, ponieważ mięśnie spalają kalorie, a także podczas treningów przyspiesza się metabolizm, co oznacza, że organizm spala cenne składniki zanim zdąży je spożytkować na budowę mięśni.

Z pomocą osobom mającym takie problemy, czyli przede wszystkim panom marzącym o muskulaturze - ale nie tylko - przychodzi sklep Hi Tec, oferujący gainery w dobrej cenie. Są to odżywki węglowodanowo-białkowe o optymalnej zawartości potrzebnych organizmowi składników. Wzbogacając nimi stosowaną dietę i odpowiednie treningi można szybko zobaczyć pozytywne efekty swoich wysiłków. Co ważne, to nie tylko lepszy wygląd i siła mięśni, ale też na przykład więcej energii do treningów, dzięki czemu można ćwiczyć dłużej oraz intensywniej. Bez tych produktów więc trudno jest się obyć.

Data dodania: 2023-02-23

Opinie o firmie HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ