NIP 9721275909
Adres Obornicka 117
Miejscowość Suchy Las k. Poznania
Kod pocztowy 62-002
Telefon 506232093

Opis:

Dobra firma transportowa to znakomity wybór zawsze wtedy, gdy potrzebuje się dokonać jakiegoś przewozu, którego nie można wykonać na własną rękę. Znalezienie takich usług w zakresie przewozu towarów nie jest trudne, gdyż na rynku działa mnóstwo firm z branży transportu i logistyki. Dużo trudniej jest kiedy trzeba znaleźć usługi przewozowe związane z transportem ludności, ponieważ muszą one wiązać się ze szczególnym bezpieczeństwem, komfortem, a przy tym przystępnymi cenami - chce ich każdy zlecający tego rodzaju usługi.

Z pomocą wszystkim osobom, które chcą zlecić wykonanie tego rodzaju usługi, przychodzi firma HERA-TRANS, oferująca usługi przewozowe w Poznaniu. Stolica Wielkopolski jest siedzibą tego przedsiębiorstwa, ale bynajmniej nie ogranicza ono swojej działalności tylko do tego obszaru. Zlecić można mu przewóz osób na wszelkich trasach, w kraju, a nawet za granicą - obsługiwane są między innymi międzynarodowe wycieczki, ale też przewóz pracowników za granicę. Widać zatem, że oferta ta jest bardzo rozbudowana i zainteresować może szerokie grono osób.

Na pewno zaś warto z niej skorzystać. Firma ma duże doświadczenie, doskonale poznała oczekiwania swych klientów i wie, jak je zaspokajać. Z tego powodu oferuje do ich dyspozycji bardzo różne pojazdy - busy, autobusy i autokary, a także możliwość wynajęcia samego pojazdu, jak i dodatkowego zatrudnienia kierowcy. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, ponieważ osoby zatrudnione na takich stanowiskach świetnie znają krajowe i międzynarodowe trasy, wyróżniają się wysokimi umiejętnościami i dużym doświadczeniem, a także kulturą osobistą. Współpraca z nimi jest więc gwarancją komfortu, bezpieczeństwa, dotarcia na czas do miejsca docelowego, a także czystą przyjemnością.

Wszystko to zaś można mieć za cenę niższą, niż można się spodziewać. Warto zatem skontaktować się z usługodawcą i przekonać się, na jak korzystne warunki można liczyć, niezależnie od rodzaju planowanego zlecenia. Wszyscy klienci tej firmy są w pełni zadowoleni.

Data dodania: 2021-01-06
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie "HERA-TRANS" Przewóz Osób Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ