NIP 777-26-49-135
Adres Orła Białego 44
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-251
Telefon +48 616 103 047

Opis:

Firma ze strony heliosun.pl od wielu lat służy klientom rozmaitymi artykułami, które mogą umilić spędzanie wolnego czasu na dworze, a także ozdobić okna i zabezpieczyć je przed wieloma niekorzystnymi czynnikami. Jednym z jej flagowych produktów wykonywanych na wymiar są markizy, które w Poznaniu zdobyły sobie dużą popularność. W jej ofercie dostępne są zarówno markizy tarasowe, ogrodowe, balkonowe, jak i takie, które wykonywane są dla właścicieli różnych biznesów, takich jak:

  • sklepy,
  • restauracje,
  • hotele,
  • kawiarnie.

Przedsiębiorstwo to może zaproponować ten rodzaj zadaszenia w wielu ciekawych kolorach, gdyż dysponuje bogatą kolekcją doskonałej jakości tkanin. Żaden klient nie będzie miał problemu, aby dopasować odpowiedni odcień materiału do kolorystyki elewacji. 

Są to produkty wykonywane na indywidualne zamówienie, dlatego zleceniodawcy mogą dopasować do własnych preferencji nie tylko materiał, ale też mechanizmy rozwijające. Najtańszą wersją jest mechanizm manualny umożliwiający rozwinięcie markizy przy pomocy korbki. Bardziej zaawansowaną wersją jest osłona napędzana silnikiem elektrycznym, także na pilota. Dla miłośników innowacji firma przygotowała w pełni zautomatyzowany mechanizm, który jeśli wyposażyć go w specjalne czujniki, nie tylko zwinie roletę w razie pojawienia się silniejszego wiatru, ale może też ją rozwinąć przy większym nasłonecznieniu. Są też dostępne czujniki deszczu. Uzbrojenie markizy w takie nowości zależy włącznie od preferencji klienta.

Przedsiębiorstwo to udziela dwuletniej gwarancji na swoje produkty. Oferuje też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak również dokonanie ewentualnych napraw. Jest to firma dbająca o zadowolenie klienta, która zajmuje się także fachowym doradztwem, dlatego pomoże każdemu klientowi w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

W asortymencie można znaleźć markizy w różnych cenach. Są tu zatem:

  • niedrogie osłony montowane na konsolach bocznych lub uchwytach z rury kwadratowej, które nie mają kasety,
  • markizy w pół kasetach, w których chroniona jest tylko tkanina,
  • zadaszenia w pełnych kasetach, które chronią zarówno tkaninę, jak i ramiona, co wpływa na żywotność produktu.
Data dodania: 2021-07-21

Opinie o firmie HelioSun


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ