NIP 7361231138
Adres Górna 3
Miejscowość Jastrzębia Góra
Kod pocztowy 84-104
Telefon 58 7744775

Opis:

Jastrzębia Góra jest jednym z popularniejszych ośrodków wypoczynkowych nad Bałtykiem. Już na początku XX wieku wypoczywały tam elity z Warszawy, m.in. Józef Piłsudski czy Ignacy Mościcki. Od 1975 roku wieś administracyjnie należy do Władysławowa. Do tutejszego pensjonatu przyjeżdżają rodziny z dziećmi, a także dzieci na zielone szkoły. Pensjonat w Jastrzębiej Górze organizuje dla dzieci różne atrakcje i rozrywki. Dzięki temu zapewnia im przyjemny pobyt wakacyjny. Na pobyt w Domu Wczasowym Danusia zapraszane są rodziny z dziećmi w okresie od początku lipca do końca sierpnia, ale nie tylko. W pensjonacie są organizowane dla dzieci różne zajęcia z animatorami. Są to z reguły zajęcia 2-godzinne dwa razy w tygodniu. Zajęcia dla najmłodszych są starannie przygotowywane przez wykwalifikowane animatorki. Wśród proponowanych zajęć można wyróżnić, m.in.:

  1. Wyprawę na Stację Kosmiczną – w poszukiwaniu gwiezdnego pyłu, a także bańki mydlane i malowanie buziek,
  2. Amazońską Dżunglę, czyli spotkanie z małpką Tuki Tuki, a także skręcanie balonów,
  3. Bajkowe Podróże Pana Kleksa, a także malowanie buziek i kolorowe pasemka,
  4. Morska Wyprawa z wyjątkową morską pamiątką.

Na stronie pensjonatu można obejrzeć ciekawe zdjęcia z różnych zajęć animacyjnych dla dzieci. Są to fotografie uśmiechniętych i zadowolonych dzieci. W czasie zajęć rodzice mają chwilę wytchnienia. Mogą w tym czasie zająć się sobą.

Chcąc zarezerwować miejsce w pensjonacie, można zadzwonić pod podany na stronie numer. Można też wypełnić zamieszczony na stronie formularz kontaktowy i wysłać wiadomość. Trzeba podać wybrany termin pobytu i wiek dzieci. Kalendarz dostępnych miejsc jest zamieszczony na stronie domu wczasowego. Rezerwacji można dokonywać z wyprzedzeniem. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki. To 30 procent ceny pobytu, ale nie mniej niż 300 złotych. Co ważne, dzwonić do pensjonatu można w godzinach od 9.00 do 18.00, a w weekendy do godziny 15.00.

w Jastrzębskiej Górze są też do wynajęcia domki „Brzozowy Gaj” usytuowane nad samym morzem. Poza sezonem ceny są dużo niższe. Dom wczasowy zaprasza także do Willi „Centrum”, która mieści się ok. 100 metrów od zakopiańskich Krupówek.

Data dodania: 2019-12-08

Opinie o firmie Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

ul. Jana Kilińskiego12D

Tczew

WIĘCEJ

APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ

Albex

ul. Grodzka20

Gdańsk

WIĘCEJ