NIP 8942725405
Adres Karmelkowa 66
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 52--31
Telefon 717925190

Opis:

Proces produkcyjny, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, generuje spore przeciążenia. Wiedzą o tym z pewnością zatrudnieni w zakładzie mechanicy oraz osoby odpowiedzialne za zaopatrzenie technologiczne, codziennie mogący przekonać się na własne oczy, jak postępuje zużycie poszczególnych pojedynczych elementów i podzespołów. Muszą oni zadbać nie tylko o zakup odpowiadających potrzebom części zamiennych, ale też o ich sprawne zamontowanie.

Sporym problemem jest wymiana łożyska w obudowie. Często czynność ta generuje konieczność demontażu znacznej części maszyny, co może spowodować długo trwające przerwy w pracy. Czas wykonania reperacji przedłuża się, jeśli zakupiony element nie pasuje. Składając zamówienie, należy więc bezwzględnie upewnić się, że dysponuje się na magazynie częścią, która jest perfekcyjnym odwzorowaniem prototypu. 

Dostawcą, który może zaproponować szeroki wybór różnego rodzaju łożysk, kół pasowych, prowadnic i innych zamienników, jest HEDAN Sp. z o. o. Firma prowadzi dystrybucję na terenie całego kraju. Jej kadra zaprasza do kontaktu przedstawicieli biznesowych, poszukujących personalizowanych rozwiązań technologicznych. Pracownicy zajmujący się obsługą klientów mogą zaproponować też doradztwo techniczne. Polecają produkty tylko znanych, cieszących się uznaniem na polskim rynku marek. 

Zaopatrując się u sprawdzonego dostawcy, można mieć pewność, że zakupiona część będzie odpowiadać potrzebom generowanym przez dany zakład. Realizator legitymuje się wieloletnim doświadczeniem jako dystrybutor części. Przez czas prowadzenia działalności jego kadra zdążyła dostrzec, jakie są największe braki, jeśli chodzi o kwestie doposażania przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i obecnie stara się im zapobiegać, na bieżąco aktualizując listę sprzedażową o nowe części. 

Starając się ułatwić odbiorcom zaopatrywanie się w potrzebne elementy, pracownicy proponują wygodne i szybkie zakupy online. Dzięki temu klient nie musi tracić czasu na dojazdy oraz nie potrzebuje organizować sobie transportu we własnym zakresie. To duża wygoda, zwłaszcza dla przedsiębiorstw, które i tak współpracują na co dzień z wieloma kontrahentami i wykorzystują posiadane zaplecze sprzętowe i logistyczne do transportu materiałów, surowców oraz gotowego wyrobu między swoim magazynem a nimi. 

Data dodania: 2022-08-20

Opinie o firmie HEDAN


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ