NIP 1182097973
Adres Piwna 12
Miejscowość Konotopa
Kod pocztowy 05-850
Telefon 227220509

Opis:

Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni użytkowej w strefie obróbki materiałów o wysokim stopniu utwardzenia, jak chociażby stal, wymaga doposażenia zakładu w specjalistyczny sprzęt typu skrawarki, obrabiarki czy tokarki. Są to z reguły elementy wielkogabarytowe, które zajmują znaczną powierzchnię. Nierzadko są również nieustawne, generując konieczność wydzielenia osobnego pomieszczenia na jeden rodzaj maszyny lub też zmuszając przedsiębiorcę do zmiany miejsca świadczenia usług na większe i bardziej przestronne.

Tego typu problemy dostrzega firma HANNSA PRECISION Ying Han Technology Sp. z o. o. / YLM GROUP. W jej ofercie można znaleźć między innymi centrum obróbcze, które z powodzeniem może zastąpić inne maszyny wykorzystywane do pracy z twardym surowcem, a które jednocześnie jest dostępne w o wiele mniejszych rozmiarach. 

Centrum pozwala na minimalizację przestrzeni przy zachowaniu takiej samej jakości pracy oraz efektu powtarzalności, tak przecież istotnego przy obróbce metalu. Dzięki temu można od razu wznowić produkcję na wcześniej osiąganym poziomie, bez generowania strat wynikających z dopasowania urządzenia do danego rodzaju pracy. Proponowane obrabiarki to nowoczesne, wielofunkcyjne konstrukcje, dzięki którym codzienny nakład będzie wykonywany z zachowaniem odpowiednich norm oraz bezpieczeństwa pracowników, co nie zawsze jest możliwe przy tradycyjnym sprzęcie.

Zakup centrum obróbczego dopasowanego do potrzeb danego przedsiębiorstwa to warta podjęcia inicjatywa, która z pewnością szybko się zwróci. Docenianym przez wielu właścicieli firm zajmujących się obróbką czy skrawaniem metalu atutem takiego rozwiązania jest fakt, że do obsługi wspomnianego urządzenia nie potrzeba wielu osób. Można dzięki temu zredukować kadrę pracowników, obniżając tym samym koszty zatrudnienia lub też przekwalifikować nadwyżkę stanu osobowego na inne stanowiska, odpowiadające ich kwalifikacjom. Istnieje również opcja rozwinięcia działalności z uwagi na to, że na sterowniku obrabiarki łatwo jest wprowadzić zróżnicowane parametry, a tym samym zwiększyć rodzaj świadczonych usług.

Data dodania: 2021-06-04
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie HANNSA PRECISION


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ