NIP 7743112415
Adres Szczęśliwicka 54
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-353
Telefon 507-537-857

Opis:

Choć panowie zdecydowanie rzadziej odwiedzają fryzjera, niż panie, to każdorazowe wyjście w celu poprawy wizerunku jest dla nich ważną okazją. Pomimo że wizyta ma nieraz tylko kosmetyczny charakter, gdyż wymaga tylko lekkiego podcięcia końcówek, to panowie coraz częściej szukają w swojej okolicy fryzjera, który może zaproponować dodatkowy zakres usług dedykowanym właśnie mężczyznom. 

Kompleksowe strzyżenie męskie na terenie Warszawy - Ochoty oferuje Salon fryzjerski Hair Air. Zachęca do odwiedzenia oraz zapoznania się z przygotowaną ofertą panów, którzy cenią sobie wysoką jakość usług przy jednoczesnym dbaniu o naturalność. We wspomnianym salonie do pielęgnacji używane są tylko o wyłącznie produkty oparte na naturalnych, bezpiecznych i przyjaznych dla struktury włosa oraz skóry głowy komponentach. Niweluje to także ryzyko, że jakikolwiek stosowany kosmetyk może być przyczyną reakcji alergicznej. 

Oprócz cięcia pracownicy wspomnianego realizatora mogą zaproponować także zabieg polegający na stopniowym tuszowaniu siwizny u mężczyzn. To bardzo doceniana przez męską część populacji usługa, gdyż siwe włosy, jakkolwiek w wielu przypadkach dodają powagi i są traktowane jako potwierdzenie doświadczenia życiowego, coraz częściej pojawiają się już u panów, którzy skończyli 30 lat. To zdecydowanie za wcześnie na srebrne pasma, więc powyższy zabieg jest jak najbardziej polecany jako alternatywa samodzielnego farbowania domowego. 

Warto zdecydować się na koloryzację w profesjonalnym salonie, takim jak wspomniany wyżej lokal, przyjmujący osoby zainteresowane trwałym, ale niegwałtownym pokryciem siwizny na warszawskiej Ochocie. Ma się wtedy pewność, że ton farby jest idealnie dobrany zarówno do dotychczasowego odcienia włosów, koloru oczu, wyglądu twarzy, jak i do osobistych preferencji klienta. Perfekcyjne dopasowanie pozwala także uniknąć niepożądanego efektu sztucznego hełmu na głowie. Ważnym elementem jest również pielęgnacja pokoloryzacyjna. Zastosowane w zakładzie odżywki doskonale nawilżają strukturę włosa, nadając jej oczekiwaną miękkość i blask. 

Data dodania: 2021-07-24
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie Hair Air Karolina Stępczyńska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ