NIP 5751886751
Adres Kasztanowa 12
Miejscowość Lubliniec
Kod pocztowy 42-700
Telefon 504 130 489

Opis:

Ciepłe, słoneczne dni sprawiają, że większość osób chętnie spędza czas na świeżym powietrzu, ciesząc się piękną pogodą, zielenią trawy, krzewów i drzew. Jednak najwięksi miłośnicy promieni słonecznych w końcu czują się zmęczeni upałem i szukają ochłody i cienia. Ochrona przed mocnym słońcem jest bardzo ważna szczególnie w godzinach południowych, kiedy grzeje ono najmocniej i wystawianie się na działanie jego promieni może spowodować przykre następstwa. Na szczęście na rynku można znaleźć mnóstwo rozwiązań tego problemu.

Właścicielom domów, mieszkań z balkonami, a także przedsiębiorcom prowadzącym ogródki kawiarniane czy piwne wiele interesujących osłon przeciwsłonecznych może zaoferować firma ze strony greenhouse-service.pl. Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją rozmaitych zadaszeń, wśród których są rolety tarasowe. Znakomicie chronią przed słońcem i zatrzymują jego promienie, nie dopuszczając do wzrostu temperatury pod nimi.

Są to produkty polecane na wymiar i dopasowane do oczekiwań klientów pod względem:

  • konstrukcji,
  • mechanizmów składających,
  • kolorystyki.

Cechują się wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem i poza tym, że doskonale zabezpieczą przed słońcem, będą również wyjątkową ozdobą budynku. Bez problemu można znaleźć produkt dopasowany do każdego stylu.

Firma ta może zaoferować mnóstwo wzorów tkanin odpowiednich na markizy tarasowe czy balkonowe. Ma też lekkie, aluminiowe konstrukcje, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wysokiej jakości stop aluminium, z którego się je wykonuje, jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Przedsiębiorstwo to dysponuje również różnymi systemami sterowania. Zmiany położenia osłon można dokonać za pomocą pilota lub sieci bezprzewodowej.

Wszystkie polecane przez tę firmę rozwiązania pochodzą od najlepszych producentów. Jej specjaliści od wielu lat zajmują się montażem rolet na wymiar. Mają wieloletnie doświadczenie i zawsze starają się sprostać oczekiwaniom klientów. Współpracują z osobami prywatnymi i właścicielami rozmaitych obiektów usługowych z całego kraju, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Polecają produkty z certyfikatami wytrzymałościowymi. Udzielają klientom 12-letniej gwarancji producenta na wieloletnie, bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie montowanych markiz, które można obejrzeć na stronie firmy.

Data dodania: 2022-06-11
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie GREENHOUSE SERVICE S.C.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Konrad Mościński

ul. Jana Kiepury25

Sosnowiec

WIĘCEJ

Foto Kreatywni

ul. Aleja Najświętszej Maryi Panny3

Częstochowa

WIĘCEJ

KDME Maciej Zaremba

ul. Podkępie4

Bestwina

WIĘCEJ