NIP
Adres Lwowska 9
Miejscowość Przemyśl
Kod pocztowy 37-700
Telefon 736 843 182

Opis:

Decyzja o zmianie paliwa napędowego w samochodzie pociąga za sobą konieczność znalezienia realizatora, którego zadaniem będzie demontaż starej i założenie nowej instalacji oraz upewnienie się, że całość jest bezpieczna i nie stanowi zagrożenia zwłaszcza dla silnika w aucie. Nie warto podejmować się przeróbki samodzielnie. Nie każdy właściciel pojazdu posiada wiedzę, umiejętności oraz nie zawsze dysponuje odpowiednim do tego typu pracy zapleczem technicznym. Jakikolwiek błąd może okazać się tragiczny w skutkach, w najlepszym wypadku doprowadzając do niegroźnego zwarcia, w najgorszym do wybuchu samochodu. 

Oferta dostępna na stronie lpgprzemysl.pl została przygotowana z myślą o osobach, które planują zamianę rodzaju użytkowanego paliwa napędowego z benzyny bądź oleju napędowego na LPG. Taka korekta wynika głównie z faktu znacznie niższej ceny jednostkowej za litr gazu na stacji podczas tankowania. Nawet biorąc pod uwagę koszty przeróbki, taka inwestycja jest opłacalna. Kadra realizatora dokłada wszelkich starań, by każdy klient, który zgłosi się o pomoc w montażu instalacji gazowej w jego aucie, odjechał z warsztatu zadowolony zarówno z jakości obsługi, jak i z prędkości realizacji zlecenia.

Pracownicy ogłaszającej się pod podanym linkiem firmy zapewniają, że podczas swojej pracy korzystają tylko z oryginalnych, fabrycznie nowych podzespołów pochodzących od znanych na rynku motoryzacyjnym producentów. Gwarantują też, że nie mieszają ze sobą części od różnych wytwórców, stawiając przede wszystkim na jednorodność rozwiązań i ich perfekcyjne dopasowanie. Jest to również działanie, które przedłuża żywotność instalacji. Dzięki temu kadra jest w stanie zaproponować dwuletnią gwarancję na wykonaną usługę, bez względu na to, ile właściciel pojazdu przejechał w tym czasie kilometrów. 

Poszukując serwisu auta w gazie, mieszkańcy Przemyśla i okolic również mogą skorzystać z powyższej oferty. Pracownicy dysponują rozbudowanym zapleczem diagnostycznym pozwalającym szybko sprawdzić stan samochodu.

Data dodania: 2022-12-20
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie GasBay Samochodowe Instalacje Gazowe


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Pianfol Sp. z o. o.

ul. Czermin306

Czermin

WIĘCEJ

Używane Kompresory

ul. Drogowców7

Dębica

WIĘCEJ

HYDRONEX

ul. Trześń4

Trześń

WIĘCEJ