NIP
Adres Kostrzewskiego 14
Miejscowość Rogalinek
Kod pocztowy 62-022
Telefon +48 (61) 622 95 30

Opis:

Rekomendowana firma poleca wertykalne ogrody z mchu i innych roślin. To bardzo dobre rozwiązanie zarówno do zastosowania na zewnątrz, jak i we wnętrzach. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim dla miłośników zieleni i niebanalnych aranżacji przestrzeni. Na proponowanych konstrukcjach można zasadzić prawie wszystkie rośliny, które rosną zarówno w parkach, na tarasach, jak i w domach. Jeśli ktoś zastanawia się, czy ściany z roślinami to dobre rozwiązanie do biura, powinien zapoznać się z firmowymi realizacjami. Piękna zielona kompozycja może pełnić funkcję dekoracyjną, osłonową, a także doskonale oddzielać stanowiska pracy w biurze. Świetnie sprawdzi się również w galeriach handlowych, restauracjach czy innych miejscach publicznych. Zieleń odpręża, poprawia samopoczucie, a także pobudza kreatywność pracowników. Można zaprojektować tak gęste rozłożenie roślin, żeby nie było między nimi żadnych prześwitów. Takie ściany trzeba regularnie podlewać i nawozić. Jeśli klient nie ma czasu na ich pielęgnację, rekomendowana firma ma w ofercie także serwisowanie. Jej pracownicy świadczą kompleksowe usługi projektowania i budowy zielonych ścian:

  • służą fachowym doradztwem,
  • pomagają dobrać optymalne rozwiązanie,
  • przygotowują projekt roślinnej aranżacji,
  • montują wykonaną konstrukcję we wskazanym miejscu.

Na gardenspot.pl można zapoznać się z kompleksową ofertą producenta. Oprócz projektowania ogrodów wertykalnych proponuje on klientom aranżacje ogródków warzywnych, ścian wodnych czy też sprzedaż ekskluzywnych donic. To designerski osłonki na rośliny, które są wykonywane ręcznie z naturalnych materiałów, takich jak np. kora drzew, drewno czy kamień. Wypełnione piękną roślinnością odmienią każde wnętrze.

Osobom, które organizują różnego rodzaju eventy, konferencje czy inne wydarzenia, firma proponuje usługę wypożyczania zielonych ścian czy fontann wodnych. Aby złożyć zamówienie na projekt oraz montaż ogrodu wertykalnego, należy zadzwonić i omówić szczegóły usługi. Kompetentni pracownicy zaproponują produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Data dodania: 2021-04-30

Opinie o firmie Garden Spot


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ