NIP 6792594371
Adres Uśmiechu 1
Miejscowość Balice
Kod pocztowy 32-083
Telefon 668 476 041

Opis:

Przydomowa altanka może stanowić atrakcyjne miejsce do spędzania tam czasu z rodziną i znajomymi. Aby konstrukcja służyła przez długi czas, należy ją odpowiednio zabezpieczyć, zwłaszcza przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Priorytetem jest pokrycie drewna, z którego wykonane są poszczególne elementy, specjalnym impregnatem zapobiegającym pojawieniu się korników i wnikaniem do wnętrza wody. Warto też pomyśleć o odpowiednim systemie rynnowym. Dzięki temu można w prosty sposób odprowadzać deszczówkę, nie narażając szkieletu altanki na kontakt z wilgocią.

Zamawiając rynnę, należy pamiętać, by wybrać model wykonany z PCV. Jest to materiał lżejszy niż stal, z której zwyczajowo wykonuje się systemy odpływowe, jednak przy drewnianej konstrukcji warto zastosować rozwiązania, które jak najmniej ją obciążają. Pozwoli to zapobiec wielu problemom, jak na przykład opadaniu rynny oraz jej rdzewieniu. Tworzywo sztuczne nie odbarwia się, więc nie potrzeba go przemalowywać czy pokrywać impregnatem. Jest też łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy tylko zadbać, by zarówno część pozioma, jak i pionowa orynnowania były regularnie sprawdzane pod kątem przepustowości. Usunięcie zalegających liści, gałązek czy naniesionych przez wiatr śmieci nie stanowi większego problemu. 

Dostawcą, który może zaproponować szeroki wybór rynien z PCV, jest firma Galeco Sp. z o. o. To znany i cieszący się uznaniem na polskim rynku dystrybutor różnego rodzaju wykończeń, proponujący sprzedaż stacjonarną (lista biur jest dostępna w sieci) oraz online. Jego kadra świadczy również doradztwo. Może zaproponować wysokojakościowe, ponadczasowe rozwiązania, które sprawdzą się na każdym rodzaju budynku, wpływając na podniesienie funkcjonalności oraz zwiększenie estetyki. 

Firma działa na terenie całego kraju. Zaprasza do kontaktu zarówno osoby prywatne, jak i klientów biznesowych, zainteresowanych zarówno kupnem rynien, blachodachówek lub podsufitek, jak i nawiązaniem relacji jako odbiorcy hurtowi lub kontrahenci. 

Data dodania: 2022-08-31

Opinie o firmie GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ

FHU APIS Pitoń Marcin

ul. Pardałówka9

Zakopane

WIĘCEJ