NIP
Adres Ogrodowa 3
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-820
Telefon (61) 851 60 23

Opis:

Jednym z najmniej ulubionych lekarzy, do których powinno się chodzić regularnie, jest dentysta. Wizyty niektórym kojarzą się z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa, kiedy u dentystki w szkole wyrywane były zęby bez odpowiedniego znieczulenia i podejścia do pacjenta. Oczywiście wówczas nie było tylu nowoczesnych technik radzenia sobie z trudnościami przy leczeniu zębów jak dzisiaj. Obecnie coraz częściej zwraca się uwagę na to, aby zafundować pacjentowi jak najmniej bólu. Jego komfort stawiany jest na pierwszym miejscu.

 

Wybór dentysty nie jest łatwym zadaniem. Najczęściej poszukiwania odbywają się w najbardziej znany sposób, czyli poprzez wypytanie znajomych, u kogo leczą zęby i jakie są ich opinie. I tu pojawia się znowu dylemat. Ile osób, tyle różnych opinii. Problem wyboru nie zostaje rozwiązany.

 

Szukając odpowiedniego dentysty, warto kierować się przede wszystkim jego doświadczeniem. Zakład dentystyczny, który długo utrzymuje się na rynku, z pewnością jest godny zaufania. Opinie różnych osób również są bardzo ważne, ale warto spojrzeć na nie z dystansem. Każdy człowiek ma inne uzębienie i leczenie nie u wszystkich będzie wyglądało jednakowo. Ponadto należy zwrócić uwagę na higienę w gabinecie i podejście do klienta.

 

Kierując się powyższymi kryteriami wyboru, można stwierdzić, że dobry dentysta w Poznaniu przyjmuje w Gabinecie Dentystycznym DENT. Działa na rynku od 1991 roku. Specjalista posiada bogate doświadczenie, a gabinet dwie lokalizacje i własne laboratorium protetyczne, dzięki czemu niektóre usługi wykonywane są znacznie szybciej. W gabinetach znajdują się nowoczesne sprzęty, dzięki którym można zapewnić pacjentom odpowiedni komfort. W gabinetach dentystycznych można wykonać, m.in.:

  • wybielanie zębów,
  • implanty zębów,
  • korony porcelanowe,
  • protezy zębowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, za wykonanie niektórych usług można płacić ratalnie. Wszelkie dane kontaktowe oraz mapa dojazdu, a także wiele ważnych informacji na temat zabiegów znajduje się na stronie internetowej gabinetu.

Data dodania: 2019-11-19

Opinie o firmie Gabinet Stomatologiczny Dent


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ