NIP 7121470932
Adres Żołnierska 7
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-801
Telefon 501 061 356

Opis:

Kobiety, które zauważyły u siebie takie niedoskonałości urody, jak: głębokie zmarszczki, opadający owal twarzy, opadnięte policzki czy tzw. podwójny podbródek, coraz częściej decydują się na skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Jednym ze sprawdzonych sposobów na kształtny owal twarzy oraz naturalne policzki są wchłanialne nici liftingujące. Stanowią one bezpieczną alternatywę dla tradycyjnego liftingu.

Stosowane w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Lublinie nici liftingujące to produkty wykonane z kwasu polimlekowego, który pobudza w skórze produkcję kolagenu oraz kwasu glikolowego. W całości ulegają w skórze wchłonięciu. Lifting za pomocą nici powoduje przywrócenie młodego konturu twarzy, pełniejszych policzków i kształtnej okolicy jarzmowej. Umożliwia również widoczną poprawę wyglądu szyi oraz dekoltu.

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących zaczyna się od nałożenia na odpowiedni obszar ciała pacjenta kremu znieczulającego. Następnie lekarz implantuje nici za pomocą odpowiednio skonstruowanych igieł. Zabieg trwa od 30 do 60 minut i nie zmienia rysów twarzy. Po zabiegu skóra pacjenta może być nieco zaczerwieniona, jednak po kilku godzinach nieestetyczne ślady znikają. Efekt w postaci odbudowy "rusztowania" skóry jest widoczny niemal natychmiast. Jednak aby nici należycie ułożyły się pod skórą, przez okres 2-3 tygodni po zabiegu należy ograniczyć ekspresję mimiczną, masaże twarzy, peelingi oraz golenie.

Wchłanialne nici liftingujące cechują się doskonałą tolerancją biologiczną i rozpuszczają się w tkance po około 8-12 miesiącach od ich wprowadzenia w skórę. W czasie ich obecności w ciele pacjenta przyczyniają się do produkcji nowego kolagenu, pobudzają syntezę naturalnego kwasu hialuronowego, a także stymulują fibroblasty do produkcji elastyny, czyli białka odpowiedzialnego za elastyczność skóry. W rezultacie skóra staje się gładsza oraz jędrniejsza.

Nowoczesne nici liftingujące posiadają medyczny certyfikat bezpieczeństwa CE i są dopuszczone do użytku w Unii Europejskiej.

Data dodania: 2019-07-09

Opinie o firmie Gabinet Medycyny Estetycznej


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Wąsowska Małgorzata - Usługi Transportowe

ul. Wierzbówka66

Parczew

WIĘCEJ

EFEKT - szkoła języków obcych

ul. M. Curie-Skłodowskiej38

Lublin

WIĘCEJ

Fotografia Agnieszka Zomer

ul. Henryka Sienkiewicza27

Lublin

WIĘCEJ