NIP 7270125287
Adres Zatorze 9
Miejscowość Stary Kisielin
Kod pocztowy 66-002
Telefon 683258343

Opis:

Przedsiębiorstwo zajmuje się wykonywaniem usług spedycyjnych dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Ma wiele lat doświadczenia w swojej dziedzinie. Dysponuje profesjonalną flotą, wśród której znajdują się specjalistyczne pojazdy dostosowane do przewozu różnego rodzaju towaru, w tym również drobnicy. Podmiot działa na rynku od 1995 roku, a dzięki wieloletniej praktyce jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Flota jest w stanie realizować szybko nawet zlecenia na dużą skalę w obrębie kraju, a także za granicą. Przedsiębiorstwo oferuje doradztwo w zakresie wyboru tras, sposobu zabezpieczenia towaru, a także zajmuje się jego załadunkiem i rozładunkiem.

Wśród usług znajduje się również spedycja ładunków sypkich. Główni klienci przedsiębiorstwa korzystający z tej usługi pochodzą z branży spożywczej i budowlanej.  W pozostałej ofercie znajduje się przewóz ładunków wielkogabarytowych, a także wymagających specjalnych warunków. Przedsiębiorstwo zapewnia klientom kompleksowe wykonanie zlecenia, zaczynając od wyboru odpowiedniej metody transportu w zależności od rodzaju towaru, a kończąc na załatwieniu niezbędnych formalności oraz wymagań prawnych stawianych w przewozie konkretnych produktów.

Firma korzysta z wielu nowoczesnych rozwiązań, które gwarantują szybkie i bezproblemowe rozładowanie przewożonego towaru. Wśród nich znajduje się między innymi transport drobnicowy przy wykorzystaniu ruchomej podłogi. Świetnie nadaje się on również do produktów sypkich, takich jak pasze, zboża, metale kolorowe, węgiel, koks oraz odpady powstałe w procesie recyklingu. Niektóre pojazdy są dodatkowo wyposażone w wózki widłowe, co gwarantuje kompleksową obsługę zleceń. Z tej opcji korzystają klienci, którzy nie dysponują własnymi wózkami lub windą. Można wykorzystać je również tam, gdzie rzeźba terenu lub infrastruktura nie pozwala na użycie innego sposobu na przeniesienie transportu. Wszystkie pojazdy przechodzą wymagane, regularne kontrole techniczne, aby można być pewnym co do ich sprawności. Przekłada się to z kolei na szybkie i terminowe realizowanie zleceń. Firma zatrudnia doświadczonych spedytorów.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie francepol.com. W razie pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy, aby uzyskać kompleksowe wsparcie.

Data dodania: 2022-04-25

Opinie o firmie Francepol Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Tartak Rybojady Lidia Kapała

ul. Rybojady15

Rybojady

WIĘCEJ

Węgier Glass

ul. Szklarska39

Żary

WIĘCEJ

Miczyn Design

ul. Piłsudskiego40

Nowa Sól

WIĘCEJ