NIP 5732839288
Adres Aleja Najświętszej Maryi Panny 3
Miejscowość Częstochowa
Kod pocztowy 42-202
Telefon 792 921 110

Opis:

Jeśli zastanawiasz się, jakie studio w Częstochowie robi najlepsze zdjęcia do legitymacji, dowodu osobistego czy też zdjęcia portretowe, to koniecznie odwiedź studio fotograficzne Foto Kreatywni, którego kadrę tworzą zawodowi fotograficy, bardzo doceniani w branży fotograficznej. Właścicielką rekomendowanego studia jest Katarzyna Hiszpańska, która specjalizuje się w fotografii ślubnej, produktowej, wizerunkowej, a także w fotoreportażu i fotografowaniu  wydarzeń sportowych. Jej współpracownikiem jest doświadczony fotograf Ali Jan El Kelany, którego specjalnością jest fotografia produktowa, fotografia obrotowa 360 3D czy też fotografia ślubna. Polecanych fotografów wyróżnia perfekcjonizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Teraz zdjęcia do legitymacji zarówno w Częstochowie, jak i każdym innym mieście, robi się aparatem cyfrowym, następnie obrabia się takie zdjęcie w komputerze specjalnym programem graficznym i przygotowuje się plik z odbitkami w odpowiedniej rozdzielczości.

Jeśli chodzi o format zdjęć do legitymacji czy też o inne parametry takich zdjęć, to w zależności, do jakiej legitymacji zdjęcie jest potrzebne, czy do legitymacji szkolnej, służbowej czy do studenckiej, zdjęcia powinny spełniać określone wymogi i tak np. obecnie zdjęcia do legitymacji studenckiej i doktoranckiej powinny spełniać te same kryteria, co zdjęcia do paszportu czy dowodu osobistego, czyli powinny być to zdjęcia biometryczne, ale doświadczony fotograf z polecanego studia doskonale o tym wie.

Dobrze zrobione zdjęcie portretowe pokazuje indywidualność osoby fotografowanej, jej osobowość i charakter. Ważne jest też, aby osoba fotografowana utrzymywała kontakt wzrokowy z obiektywem, bo to oczy mówią najwięcej o osobie fotografowanej.

Z cennikiem za usługi fotograficzne zapoznasz się na foto-kreatywni.pl, ale warto wiedzieć, że podany cennik nie jest wiążący, gdyż najczęściej ceny są ustalane indywidualnie, w zależności od rodzaju fotografii i ilości zdjęć. Na polecanej stronie obejrzysz też interesujące portfolio fotografii:

  • wizerunkowej
  • produktowej
  • sesyjnej
  • reportażowej
  • kulinarnej.

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń pod podany na stronie numer albo napisz maila.

Data dodania: 2019-02-04

Opinie o firmie Foto Kreatywni


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Konrad Mościński

ul. Jana Kiepury25

Sosnowiec

WIĘCEJ

KDME Maciej Zaremba

ul. Podkępie4

Bestwina

WIĘCEJ

SiApre

ul. Oświecenia4

Dąbrowa Górnicza

WIĘCEJ