NIP 7361678922
Adres Pardałówka 9
Miejscowość Zakopane
Kod pocztowy 34-500
Telefon +48 796 803 803

Opis:

W Polsce jest bardzo wiele wyjątkowych i urokliwych miejsc, do których co roku zjeżdża się mnóstwo turystów. Trzeba jednak przyznać, że to właśnie Zakopane znajduje się w czołówce najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych miast. W góry można wybrać się samemu, z rodziną lub z większą grupą przyjaciół - niektórzy odwiedzając Zakopane co roku, znają już dobrze te tereny, jednak dla zdecydowanej większości zakopiański region jest wciąż nieodkryty. Dobrze jest skorzystać z oferty lokalnych firm, które pokażą okoliczne atrakcje turystyczne oraz zapewnią transport dla wszystkich uczestników.

Firma FHU APIS Pitoń Marcin zapewnia bardzo ciekawe rozwiązanie dla wszystkich turystów - nie tylko prowadzi bezpieczne i w pełni komfortowe przewozy po Zakopanem i okolicznych miasteczkach, ale również doświadczony kierowca umili czas jazdy wszystkim pasażerom poprzez opowiadanie ciekawych podhalańskich historii. Istnieje możliwość wynajęcia transportu dla jeden osoby lub nawet dla dwudziestu, dzięki posiadanym przez firmę nowoczesnym busom. Oprócz krajoznawczych wycieczek w najbardziej znane miejsca w okolicy, kierowcy zapewniają również dojazd do Krakowa (na dworzec lub lotnisko), ma to szczególne znaczenie w przypadku zagranicznych odwiedzających, którym bardzo ciężko byłoby samodzielnie dostać się do centrum Zakopanego, korzystając z miejskich przewoźników. Wybór taksówki jest bez wątpienia najkorzystniejszym i wygodnym rozwiązaniem, a także bezpiecznym, gdy nie zna się topografii miasta, ani zbyt dobrze języka.

Przed skorzystaniem z określonej oferty firmy przewozowej, dobrze wcześniej zweryfikować jej usługi i posiadaną flotę oraz zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów. Wybierając się do Zakopanego, raczej każdy chce miło spędzić czas - bez zbędnych problemów i niemiłych sytuacji. Warto więc postawić na doświadczoną firmę, która doskonale zna teren, a kierowcy sami mogą zaproponować wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia (m.in. Kościelisko, Oświęcim, Murzasichle).

Data dodania: 2020-03-27

Opinie o firmie FHU APIS Pitoń Marcin


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ

Jan Byczkowski Fotografia

ul. Zakopane1C

Zakopane

WIĘCEJ