NIP
Adres Architektów 12
Miejscowość Rzeszów
Kod pocztowy 35-082
Telefon + 48 727 412 777

Opis:

Tymczasowa droga to taka, jak nietrudno się domyślić, która przeznaczona jest do użytku przez jakiś czas - na przykład w czasie prowadzenia budowy czy w oczekiwaniu na budowę właściwego, trwałego obiektu. Jak zbudować taką drogę, by zapewnić sobie wygodę jej budowy, ale i korzystania z niej, a także maksymalnie na tym oszczędzić? Na pewno nie ma sensu budowanie drogi takiej samej jak klasyczna, przeznaczonej do długowiecznego użytku, czyli np. wielowarstwowej. Dużo lepiej jest ułożyć ją z gotowych do użytku płyt. Takie rozwiązania dostarcza firma zaprezentowana na stronie internetowej dostępnej pod adresem falkoninternational.pl.

Proponowane przez nią drogi tymczasowe układa się z różnego rodzaju płyt, wykonanych przede wszystkim z betonu. Jak można się domyślić, ułożenie drogi z betonowych płyt nie zajmuje wiele czasu i jest proste. Jednocześnie jest to rozwiązanie bardzo efektywne, pozwalające na szybkie zapewnienie na placu budowy możliwości wygodnego i bezpiecznego poruszania się nawet na niepewnym czy nierównym gruncie. Jest to niezbędne, nie tylko ze względu na konieczny dojazd, ale też wykorzystywanie na każdej budowie różnego rodzaju maszyn i sprzętów. Choć drogi te układa się szybko i łatwo, może to być nawet ciężki sprzęt, gdyż wytrzymałe płyty mają duży udźwig.

Firma w dodatku chce maksymalnie ułatwić klientom przedsięwzięcie budowy takich dróg, dlatego oferuje im wynajem płyt. Wystarczy zdecydować o ich ilości i wskazać miejsce, gdzie mają być dostarczone, by móc już po niedługim czasie cieszyć się z posiadania wygodnej drogi, zbudowanej w dodatku tanim kosztem. Kiedy zaś przestanie być potrzebna, łatwo można dokonać jej rozbiórki. Potem wystarczy zlecić wynajmującemu przyjechanie po zwracane płyty.

Data dodania: 2023-08-21
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie Falkon International Sp z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Pianfol Sp. z o. o.

ul. Czermin306

Czermin

WIĘCEJ

Używane Kompresory

ul. Drogowców7

Dębica

WIĘCEJ

HYDRONEX

ul. Trześń4

Trześń

WIĘCEJ