NIP
Adres 1 Maja 9
Miejscowość Biestrzynnik
Kod pocztowy 46-043
Telefon

Opis:

Informatyzacja przestrzeni publicznej powinna objąć również placówki oświatowe. Zapewnienie dzieciom i młodzieży dostępu do technologii informatycznych i internetu pomaga w nauce oraz zapobiega alienacji społecznej. Niestety, dla wielu szkół koszt doposażenia w niezbędny sprzęt pracowni komputerowych czy indywidualnych sal lekcyjnych okazuje się często zaporowy. Na pomoc obiektom edukacyjnym przychodzi program euroschola.eu. Korzystając z niego, zarejestrowani w serwisie beneficjenci mogą zyskać możliwość nabycia używanych, ale będących nadal w doskonałym stanie technicznym komputerów w cenie pomniejszonej o podatek VAT.

Opiekunowie projektu zapraszają do zapoznania się z jego szczegółami dyrektorów placówek oświatowych (od przedszkola wzwyż), którzy poszukują wsparcia we wdrażaniu na terenie zarządzanego przez nich obiektu procesu informatyzacji. Oprócz komputerów stacjonarnych osoby korzystające z programu mogą otrzymać także tanie laptopy dla szkół, stanowiące idealne uzupełnienie prowadzonych przez nauczycieli zajęć.

Wspomniany projekt to kontynuacja znanej wielu dyrektorom koncepcji "Polska Szkoła w UE". Jest dofinansowany z kasy wspólnoty. Z zakupu niedrogiego, ale przydatnego w codziennej pracy i podczas zabawy sprzętu komputerowego skorzystało do tej pory wiele placówek na terenie całego kraju, co potwierdzają ogólnodostępne dane. Lista odbiorców codziennie wzrasta. Opiekunowie programu zapewniają, że prowadzona przez nich działalność jest legalna, a zakup proponowanych technologii nie koliduje w żaden sposób z zapisami ustaw o zamówieniach publicznych czy też regulującymi finansowanie placówek oświatowych z innych źródeł niż wskazane w aktach prawa miejscowego i krajowego.

Data dodania: 2023-03-24

Opinie o firmie Euroschola.eu


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy