NIP 8942915092
Adres Al. LED 1
Miejscowość Rzeplin
Kod pocztowy 55-020
Telefon +48 717 129 290

Opis:

Usługi outsourcingowe to olbrzymie wsparcie w każdej branży. Coraz częściej z takiego zakresu pomocy korzystają również firmy, których domeną jest produkcja suplementów diety. Oferowane przez podwykonawców świadczenia to nie tylko działanie w imieniu zlecającego jako zewnętrzna księgowość, przedstawiciel branży IT lub organizator szkoleń. Do grona realizatorów usług outsourcingowych należą także przedsiębiorstwa przejmujące od klienta przeprowadzenie całości lub pojedynczego etapu produkcji bądź dystrybucji gotowego wyrobu.

Firma ogłaszająca się na stronie internetowej pharmaalliance.eu  jest w stanie zaproponować odbiorcom biznesowym profesjonalnie przeprowadzone świadczenia, między innymi w gestii pakowania dostarczonego produktu oraz jego zabezpieczenia na czas transportu do punktów odbioru zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Kadra firmy dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania zlecającego w najdrobniejszym szczególe, zwłaszcza w zakresie powtarzalności osiąganych rezultatów, trwałości zamknięcia oraz ochrony zawartości przed czynnikami mogącymi mieć negatywny wpływ na strukturę, jakość czy też możliwość późniejszego wykorzystania danego wyrobu. Odpowiednio dobrane opakowanie zapobiega przedostawaniu się do środka powietrza, wielu rodzajów niebezpiecznych drobnoustrojów, wilgoci, a nawet światła słonecznego. 

Sam proces pakowania jest w pełni zautomatyzowany i monitorowany na każdym odcinku przez rozlokowany strategicznie system kamer, które przetwarzają na bieżąco pozyskiwany obraz. Pozwala to natychmiast zlokalizować jakiekolwiek wadliwe elementy na linii pakowniczej. Zastosowane rozwiązania umożliwiają także utrzymanie wymaganych parametrów produktu, a tym jego ilości w danym opakowaniu oraz zachowanie właściwej gramatury. 

Priorytetem dla pracowników firmy jest zachowanie tajemnicy zawodowej, zwłaszcza dbałość o ochronę receptury zleconego do pakowania wyrobu oraz zabezpieczenie znaku towarowego i logo klienta przed ich nieuprawnionym wykorzystaniem.

Data dodania: 2022-02-03
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie EuroPharma Alliance Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ