NIP
Adres Rokicińska 125b
Miejscowość Andrespol
Kod pocztowy 95-020
Telefon 501 864 146

Opis:

Na nabywcach pojazdów mechanicznych spoczywa szereg obowiązków, związanych z ich rejestracją czy przeglądami. Równie istotne jest wykupienie polisy, takiej jak ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, nazywane OC. Jest ono niezbędne w przypadku każdego właściciela samochodu, ponieważ zabezpiecza ich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń drogowych, takich jak kolizje. Należy je odnawiać co rok, po upływie terminu ważności umowy. Wymaga to opłacania składek, których wysokość zależy między innymi od roku produkcji pojazdu. Ignorowanie takiej konieczności wiąże się z łamaniem przepisów, prowadzących do otrzymywania mandatów, w razie kontroli drogowych oraz obciążeń finansowych, niezbędnych do pokrycia szkód, w razie wypadków.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej można wykupić w przedsiębiorstwie Emultipolisa, zapewniającym przejrzyste umowy, brak ukrytych kosztów i konkurencyjny cennik. Stanowi ono zabezpieczenie właściciela pojazdu w momencie wyrządzenia przez niego szkód pozostałym uczestnikom ruchu drogowego, w tym pieszym. Firma współpracuje z mieszkańcami Andrespola, a OC samochodu, jakie proponuje, sprawdza się także u młodych kierowców, którzy, dzięki bezszkodowej jeździe, mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

Obowiązek wykupienia polisy wynika z obowiązujących ustaw. Niektórzy, poza OC, decydują się również na ubezpieczenie Autocasco, nazywane AC. Stanowi ono ochronę przed ewentualnymi konsekwencjami finansowymi i sprawdza się w razie zniszczenia auta, pożaru lub kradzieży. Warto jednak pamiętać, że towarzystwa ubezpieczeniowe mają prawo odmówić wypłacania świadczeń w momencie, gdy doszło do poważnych zaniedbań ze strony kierowców. Zalicza się do nich między innymi jazdę pod wpływem środków odurzających lub zostawienie otwartego pojazdu z kluczykami w środku.

Data dodania: 2022-12-29

Opinie o firmie Emultipolisa sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Maciej Pol

ul. Jana Kilińskiego7B

Łęczyca

WIĘCEJ

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

ul. Jana Onufrego Zagłoby18

Łódź

WIĘCEJ

SANKRA

ul. Ogrodowa72

Łódź

WIĘCEJ