NIP 264.269.876
Adres Gotthardmatte 34
Miejscowość Schattdorf
Kod pocztowy 64-67
Telefon +41 795 348 397

Opis:

Wypadki zdarzają się wszędzie. Zabezpieczenie się przed nimi oraz ich skutkami jest priorytetem szczególnie za granicą, kiedy status obcokrajowca może stanowić poważne utrudnienie porozumienia się w przypadku trudnej sytuacji losowej, jak stłuczka, przypadkowe uszkodzenie ciała czy mienia. Poszkodowany ma prawo wtedy ubiegać się o odpowiednie odszkodowanie na drodze sądowej. 

Polak, który zostaje pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej w takim kraju, jak Szwajcaria, gdzie nie obowiązuje ochrona obywateli UE, ma możliwość skorzystać z pomocy prawnej szwajcarskiego adwokata, jednak jest to usługa, której koszt może poważnie zaciążyć na budżecie. O wiele tańszą opcją jest wcześniejsze wykupienie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Taka możliwość jest dostępna na stronie polskiej firmy, która realizuje świadczenia w zakresie prawa na terenie Szwajcarii. Wspomniana kancelaria działa pod linkiem szwajcariazdrowie.ch. Jednym z zakresów działań, jakie mogą zaproponować klientowi jej pracownicy, jest Privathaftpflichtversicherung.  Co to jest oraz w jaki sposób można go uaktywnić, a także jakie korzyści może przynieść osobie objętą taką formą ochrony, to informacje, które zostały udostępnione w treści wpisów, przedstawionych na podanej wcześniej stronie internetowej.

Wiele osób, które wyjechały do Szwajcarii do pracy, na studia czy po prostu na dłuższy pobyt wakacyjny, narzekało na bardzo wysokie koszty, jakie trzeba było ponieść, aby pozyskać pomoc prawną oraz wsparcie adwokata w sytuacji, gdy zostali postawieni w stan oskarżenia w procesie cywilnym. Choć takie zdarzenie nie jest, oczywiście, standardem i wycieczka po atrakcyjnych turystycznie, górzystych rejonach Szwajcarii może generować tylko miłe wspomnienia, zamiast jakichkolwiek problemów, to przed wyjazdem poleca się zapoznać z wszystkimi dostępnymi sposobami ochrony, w tym również zabezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Taką polisę warto potraktować jako inwestycję we własne zdrowie, życie oraz pieczę nad własnymi interesami.

Data dodania: 2021-09-01

Opinie o firmie ELPA Sankowski - Ubezpieczenia Zdrowotne w Szwajcarii Agnieszka Sankowska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

ul. Fürstenberger Str.16

Frankfurt

WIĘCEJ

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

ul.

WIĘCEJ

TIGLED

ul.

WIĘCEJ