NIP
Adres Wołomińska 5
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-772
Telefon 601 354 319

Opis:

Nowoczesne, elektryczne jednostki napędowe, choć naprawdę wydajne i wytrzymałe, jeśli pracują w trudnych warunkach, mogą z biegiem czasu tracić swoją sprawność i ostatecznie ulegać awariom. Często uważa się, że naprawy takich silników są bardzo skomplikowane i istnieje ryzyko utraty ich pierwotnej mocy, ale firma FHU KMP-POL udowadnia, że zdecydowanie nie musi tak być. Dzięki ogromnemu doświadczeniu firma jest w stanie przywrócić pełną sprawność oraz wydajność każdej jednostce napędowej zasilanej prądem, zarówno wykorzystywanej w maszynach przemysłowych, jak i w elektronarzędziach, sprzęcie AGD, agregatach, pompach i w wielu innych urządzeniach.

Profesjonalna regeneracja to przede wszystkim ścisłe trzymanie się parametrów technicznych maszyny i dopasowanie do nich części potrzebnych do naprawy. W tym przypadku każda usługa jest również analizowana pod kątem możliwości remontu. Napędy są dokładnie sprawdzane, ocenia się ich stan i tym samym upewnia się, czy naprawa jest opłacalna i czy po jej wykonaniu urządzenie będzie w pełni sprawne. Przezwajanie silników to również atrakcyjny cennik w przypadku tych specjalistów, który przygotowywany jest indywidualnie, zależnie od mocy jednostki, jej rodzaju czy tego, jakie części są potrzebne.

Korzystanie z takich usług to między innymi:

  • oszczędność pieniędzy, przezwajanie jest dużo tańsze niż zakup nowego napędu;
  • pewność uzyskania pełnej mocy oraz niezawodności maszyny po naprawie;
  • gwarancja na każdą zrealizowaną usługę.

Aby zapoznać się z ofertą dokładniej, najlepiej już teraz zajrzeć na stronę internetową przezwajaniesilnikow.waw.pl. Firma regeneruje jednostki zasilane prądem stałym oraz zmiennym, do mocy nawet 50 kW. Co bardzo istotne, usługi dedykowane są nie tylko przedsiębiorcom. Mogą z nich skorzystać również osoby prywatne, regenerując uszkodzone narzędzia, domowe sprzęty i wiele innych, popularnie wykorzystywanych urządzeń. Niska cena zawsze idzie w parze z najwyższą jakością oraz z szybką realizacją usług, niezależnie od stopnia ich skomplikowania.

Data dodania: 2018-11-24

Opinie o firmie FHU KMP-POL Maciej Kabala


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ