NIP 7182153723
Adres Łomżyńska 206
Miejscowość Konarzyce
Kod pocztowy 18-400
Telefon 86 21 25 260

Opis:

Prowadzenie podziemnych prac instalacyjnych, zwłaszcza w terenie zabudowanym, nie jest łatwym zadaniem ze względu na znajdującą się w gruncie infrastrukturę. Tradycyjne wykopy są czasochłonne i mocno ingerują w teren, dlatego coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się tego typu pracami korzysta z wyspecjalizowanych firm oferujących przewierty i przeciski z ominięciem przeszkód.

Od wielu lat działa na rynku przedsiębiorstwo ze strony elektrosilver.pl dysponujące doświadczoną, wykwalifikowaną załogą oraz specjalistycznymi maszynami, które bezkolizyjnie omijają wszystkie sieci:

  • wodne,
  • kanalizacyjne,
  • teletechniczne,
  • energetyczne,
  • gazowe.

Rozwiązanie takie jest korzystne także dla użytkowników dróg, ponieważ nie ma konieczności zatrzymywania czy ograniczania ruchu i pracę mogą być prowadzone niezależnie od niego. Przedsiębiorstwo to ma na stanie wiertnice sterowane marki Ditch Witch oraz Vermeer o zróżnicowanych parametrach, które radzą sobie w przestrzeniach miejskich i w terenie otwartym.

Firma ta wykonuje przewierty o długości do 300 mb i średnicy od 100 do 650 mm. Urządzenia te mają precyzyjne sterowanie elektroniczne, dlatego są w stanie ominąć każdą przeszkodę. W parku maszynowym tego wykonawcy znajdują się kierunkowe wiertnice o kompaktowych rozmiarach, takie jak Ditch Witch JT 5 i Vermeer D 10, które doskonale radzą sobie w przypadku płytkich instalacji w ciasnych przestrzeniach. Do trudniejszych prac wykorzystuje się urządzenie tych samych marek o większej mocy i rozmiarach.

Prace wiertnicze i kilkuetapowe wprowadzanie rurociągów pod instalacje tym sposobem są ekologicznym rozwiązaniem. Przy wykorzystaniu tradycyjnych metod wykopowych po wykonaniu dowolnej sieci konieczna jest rekultywacja terenu, natomiast nowoczesna technologia przewiertów jej nie wymaga, ponieważ wiertnice nie naruszają systemu korzeniowego drzew czy innej roślinności. Decydując się na skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa, wystarczy skontaktować się z jego specjalistami, mającymi wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę. 

Data dodania: 2023-02-10
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie ELEKTRO-SILVER


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kolmat

ul. Rospuda10

Rospuda

WIĘCEJ

Master Dawid Kaczyński

ul. Brajczewo Sierzputy6

Zambrów

WIĘCEJ

Technik CNC

ul. Polna8

Augustów

WIĘCEJ