NIP 8661489976
Adres M. Curie-Skłodowskiej 38
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-029
Telefon 81 533 12 76

Opis:

Szkoła języków obcych EFEKT od lat specjalizuje się w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jej oferta obejmuje język angielski, francuski, włoski oraz rosyjski. Nowoczesne metody, wysoko wykwalifikowany personel oraz uniwersalne know-how to połączenie, które zadowoli najbardziej wymagających kursantów.

Ważnym filarem działalności wspomnianej marki są kursy dla firm prowadzone w Lublinie. Uczestnictwo w nich daje pracownikom świetną możliwość rozwinięcia umiejętności językowych oraz zdobycia nowej wiedzy. Zajęcia prowadzone są w systemie Direct Method of English, która wykazuje bardzo dużą skuteczność w przełamywaniu barier komunikacyjnych, poprawia płynność wypowiedzi, wymowę i pozwala na przyswojenie nowych słów.

Dla wszystkich przedsiębiorców został przygotowany pakiet rozwiązań w pełni dostosowanych do biznesowych wymagań. Terminy zajęć są bardzo elastyczne (istnieje możliwość realizacji programu w siedzibie danego klienta), program zawsze dopasowany do indywidualnych potrzeb (z uwzględnieniem specjalistycznego słownictwa technicznego i biznesowego), a do tego dochodzi duża efektywność dzięki systematycznemu utrwalaniu materiału, rozwojowi umiejętności komunikacji oraz wdrażaniu struktur językowych.

Klienci mogą korzystać z kursów ogólnych lub tematycznych, w tym Marketing and Management, Computers, Politics & Law, Industry czy Banking & Finances. Warto pamiętać, że biznesowy angielski różni się pod względem terminów oraz zasad konwersacji od standardowej mowy potocznej. Do tego dochodzą specyficzne dla każdej branży wyrażenia. Proponowane zajęcia zostały opracowane specjalnie z myślą o wymogach związanych z negocjacjami firmowymi lub pracą na stanowisku zagranicznym. Profesjonalna kadra lektorów może zagwarantować najwyższy poziom nauczania, a uczestnictwo w lekcjach to rozwiązanie bardzo korzystne zarówno dla samego przedsiębiorstwa, jak i relacji z kontrahentami. Jest to także ciekawy profit, który może na dane stanowisko świetnych kandydatów dążących do rozwoju.

Data dodania: 2020-09-04

Opinie o firmie EFEKT - szkoła języków obcych


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Gabinet Medycyny Estetycznej

ul. Żołnierska7

Lublin

WIĘCEJ

Wąsowska Małgorzata - Usługi Transportowe

ul. Wierzbówka66

Parczew

WIĘCEJ

Fotografia Agnieszka Zomer

ul. Henryka Sienkiewicza27

Lublin

WIĘCEJ