NIP 7773269274
Adres Poznańska 3
Miejscowość Gądki
Kod pocztowy 62-023
Telefon 666 232 457

Opis:

Domeną osób odpowiedzialnych za kółka teatralne w szkołach czy domach kultury jest nie tylko przygotowanie młodych aktorów do przedstawień, ale też zadbanie o odpowiednią scenografię podczas występów. Częste zmiany wystroju sali widowiskowej mogą stanowić spore wyzwanie, zwłaszcza pod kątem organizacyjnym i finansowym. Nie każdą placówkę stać na kosztowne i rozbudowane technicznie rozwiązania, jak chociażby mobilne sceny. Tańszym sposobem jest użycie jako elementu montażowego odpowiednio szerokiej i wytrzymałej taśmy. Dzięki temu można bezproblemowo łączyć ze sobą różne rodzaje materiałów, od drewna po tkaniny. Po występie wystarczy zerwać przylepiec, nie martwiąc się o zniszczenie poszczególnych elementów, dzięki czemu można je użyć ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Firmą, w której ofercie można znaleźć specjalną taśmę dwustronną, dodatkowo wzmocnioną włóknem szklanym, jest Ebordi Sp. z o.o. Proponowany produkt dostarczany jest na szpuli, co pozwala na bezproblemowe użytkowanie bez obawy, że klej będzie wysychać. Sprawdzi się nie tylko jako metoda pozwalająca na wieszanie i ustawianie dekoracji. Za pomocą przylepca łatwo też zabezpieczyć pudła z rekwizytami, zapobiegając zniszczeniu lub wypadnięciu zawartości na czas transportu, jeśli grupa teatralna daje przedstawienia wyjazdowe. 

Taśma jest docenianym patentem, gdyż zapobiega rozmaitym uszkodzeniom, przede wszystkim ścian. To tani sposób pozwalający oszczędzić na malowaniu pomieszczeń, w których odbywają się spektakle. Jej wielofunkcyjność sprawia, że z pewnością będzie ona użytkowana niejeden raz podczas przygotowywania sztuki. Z pomocą taśmy można bezproblemowo dopasować stroje do sylwetki, bez konieczności używania igły, nitki czy też mogących się odpiąć agrafek i szpilek. To duża wygoda, zwłaszcza w nagłej sytuacji, kiedy do premiery zostało niewiele czasu i potrzebne jest szybkie i trwałe podpięcie materiału lub dodanie do przebrania jakiegoś elementu.

W związku z uniwersalnością taśmy poleca się mieć w teatralnym magazynie stały zapas tego rodzaju produktów o różnej szerokości. Dzięki temu można błyskawicznie zaradzić rozmaitym problemom na scenie bez konieczności wydawania znacznych środków. Użycie przylepca jest tak proste, ze poradzą sobie z tym nawet dzieci lub osoby nieobeznane w pracach wykończeniowych.

Data dodania: 2022-08-22
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie Ebordi s.c.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ