NIP
Adres E. Orzeszkowej 9
Miejscowość Legnica
Kod pocztowy 59-220
Telefon 767225880

Opis:

Konieczność przewozu paczki, listu czy innego rodzaju przesyłki z obcego kraju to często nie lada wyzwanie logistyczne. Na pomoc osobom, które mieszkają za granicą, głównie w Londynie i okolicznych miejscowościach, przybywa firma transportowa, oferująca swoje usługi na stronie internetowej eagletrans.eu. 

Proponuje ona przewozy z Londynu do Polski wszelkiego rodzaju towaru, począwszy od wspomnianych wcześniej listów czy standardowych paczek, po asortyment o nieco większych gabarytach. Usługa tego typu jest dedykowana zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Jej niewątpliwą zaletą jest szybkość jej realizacji. Już w kilka dni zlecona przesyłka zostaje dostarczona pod drzwi odbiorcy. Jest to naprawdę duża oszczędność czasu, szczególnie gdy weźmie się pod uwagę, że za pośrednictwem innych realizatorów tego typu usług okres ten może wynieść nawet kilka tygodni.

Firma zapewnia jak najbardziej jasne zasady realizacji zlecenia. Na podanej stronie internetowej klient znajdzie wszystkie potrzebne mu informacje, między innymi dowie się, jak powinna być zapakowana przesyłka, by usprawnić jej transport, będzie mógł bez kłopotu za pomocą prostego formularza zamówić kuriera oraz sprawdzi, jakie są stawki cenowe za wykonanie danej usługi w zakładce "Cennik". W przypadku zleceń transportu mienia podczas przeprowadzki koszt tego typu usługi obliczany jest na podstawie tonażu przewożonego bagażu, więc jest za każdym razem inny. Firma transportowa dba, by każdy przewożony towar, bez względu na swoje gabaryty, dotarł do rąk własnych adresata nieuszkodzony, dodatkowo oferuje także możliwość ubezpieczenia przesyłki od przypadkowego zniszczenia. Bezpieczeństwo podczas jazdy zapewniają odpowiednio wyposażone samochody spedycyjne.

Zlecenie przewozu paczek lub mienia z Londynu do Polski to także świetny sposób na pozostanie w kontakcie z bliskimi, którzy pozostali w kraju. Za pomocą usługi transportowej można bez przeszkód nadać prezent z okazji urodzin czy rocznicy ślubu. Istotność takiego zlecenia wzrasta szczególnie w okresie świąt, kiedy to przesłane podarki są wyrazem ciepłych uczuć oraz pamięci o ukochanych osobach.

 

 

Data dodania: 2020-08-15

Opinie o firmie Eagle Trans


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ