NIP 9721268683
Adres Azaliowa 10B
Miejscowość Złotniki
Kod pocztowy 62-002
Telefon 791633233

Opis:

Firmom spedycyjnym można zlecić rozmaite zadania związane z transportem oraz magazynowaniem towarów. Należą one do branży TSL i zapewniają bezpieczny przewóz ładunków na terenie kraju oraz poza jego granicami. Część z nich dysponuje własną flotą pojazdów, inne natomiast współpracują z przedsiębiorstwami zewnętrznymi. Spedytorzy kierują swoją ofertę do osób prywatnych oraz właścicieli firm z różnych branż, którzy nie chcą samodzielnie organizować transportu. Działanie to wymaga bowiem czasu oraz doświadczenia.

Niemalże wszystkie firmy transportowo-spedycyjne zajmują się kompletowaniem stosownych dokumentów, planowaniem tras, wyborem najlepszych środków transportu oraz obsługą artykułów, które wymagają specjalnych warunków związanych z przechowywaniem. Zazwyczaj składają się na nie lekarstwa, rośliny lub mrożonki. Klienci mogą liczyć także na pakowanie ładunków, dzięki czemu są one chronione przed opadami deszczu, promieniowaniem słonecznym i innymi warunkami atmosferycznymi. Wszystko to powoduje, że docierają w wyznaczone miejsce w nienaruszonym stanie.

Spedycja dzieli się na kilka etapów, a do najważniejszych zalicza się odprawę eksportową, przewóz oraz umieszczenie produktów w hali magazynowej. Koordynacją transportu ładunków zajmują się doświadczeni specjaliści z niezbędnymi kompetencjami do wykonywania tego zawodu. Są to osoby komunikatywne i dbające o dotrzymywanie ustalonych terminów. Można się z nimi skontaktować na witrynie espedycja.com prowadzonej przez cenione przedsiębiorstwo o licznych rekomendacjach wystawianych przez dotychczasowych klientów.

Zakres działań firmy, jaką reprezentują, jest bardzo szeroki, dlatego zgłaszają się do niej osoby z różnymi potrzebami. Pracownicy kontrolują cały proces transportowy, nadzorują poszczególne etapy i znajdują najlepszego przewoźnika. Dbają o dopełnienie formalności oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji. Usługi te mogą być związane z kilkoma środkami przewozowymi, w zależności od potrzeb klientów oraz towarów, jakie planują przetransportować.

Data dodania: 2021-06-10
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie E-Spedycja


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ