NIP
Adres Głogowska 165
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-126
Telefon 61 83 01 083

Opis:

Naprawa telefonów komórkowych wymaga wiedzy, doświadczenia oraz profesjonalnych narzędzi. Są one gwarantem rzetelnie wykonanej usługi. To wszystko oferuje firma E-masters, która zajmuje się między innymi serwisem telefonów Samsung w Poznaniu. Można oddać także urządzenia telefoniczne innych marek.

Telefony komórkowe są często narażone na różnego rodzaju awarie. Mogą one wynikać z błędów oprogramowania lub codziennego użytkowania. Szczególnie niebezpieczne są upadki urządzenia, wstrząsy, uderzenia lub zalania. Serwisanci najczęściej obserwują takie przyczyny oddania w ich ręce telefonów.

Wyspecjalizowany zespół  w naprawach sprzętu elektronicznego chętnie podejmuje się różnego rodzaju napraw. Możliwa jest kompleksowa usługa polegająca na wgraniu nowego oprogramowania, co pozwoli na zwiększenie żywotności telefonu. Dostępna jest opcja usunięcia simlocka lub skonfigurowania sieci.

Do oferty firmy z zakresu naprawy GSM zalicza się też wymiana szybki. Ulega ona pęknięciu najczęściej w wyniku stłuczenia, upadku ze znacznej wysokości czy uderzenia. Próbując wymienić ten element urządzenia na własną rękę, można zepsuć ekran, co spowoduje zwiększenie całkowitych kosztów naprawy. Z tego względu warto zanieść telefon do serwisu, gdzie wymiana szybki zostanie wykonana profesjonalnie. Standardowo usuwa się uszkodzony element i nową szybkę mocuje się z użyciem kleju OCA.

Jeśli sprzęt został zalany, należy go jak najszybciej wysuszyć. Chodzi tutaj przede wszystkim o wnętrze urządzenia, gdyż może dojść do zwarcia podzespołów. Odpowiednie działania serwisantów umożliwią utrzymanie telefonu w odpowiednim stanie.

W zakresie usług leży także wymiana gniazd, złącz systemowych, ładowania czy USB. Naruszony port powoduje komplikacje polegające m.in. na braku czytania danych przez urządzenie czy uniemożliwieniu ładowania telefonu, co w rezultacie może utrudniać lub niekiedy sparaliżować użytkowanie urządzenia.

Specjaliści zatrudnieni we wspomnianej firmie służą radą i fachową pomocą w różnych sytuacjach.

Data dodania: 2020-07-22
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie e-masters.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ