NIP
Adres Mateckiego 4A
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-689
Telefon 695 214 166

Opis:

Zarówno specjaliści stomatologii, jak i producenci wyrobów farmaceutycznych doskonale wiedzą, jak bardzo ważna dla wielu osób jest biel zębów. Z tego powodu na rynku znaleźć można profesjonalne zabiegi wybielające oraz liczne środki do użytku domowego. Niestety, te drugie nie są najlepszym wyborem. Najlepiej, by stawiały na nie tylko osoby oczekujące naturalnego efektu, usunięcia codziennych przebarwień, a i wówczas trzeba po takie produkty sięgać ostrożnie, gdyż niektóre z nich mogą mocno niszczyć szkliwo. Jeśli ktoś liczy, że za pomocą pasków, produktów w żelu czy past zapewni sobie olśniewający uśmiech, prawie na pewno w najlepszym wypadku zobaczy tylko bardzo subtelne wybielenie, a w najgorszym - mocno zaszkodzi swojemu szkliwu, osłabiając je.

Dużo lepiej więc i rozsądniej jest zdecydować się na profesjonalne wybielanie zębów. W Poznaniu zaproponować je może gabinet DuoDenti.pl, który korzysta z bezpiecznych metod, między innymi nakładkowej. Polega ona na wykonaniu dla pacjenta dopasowanych do jego zgryzu nakładek z tworzywa sztucznego, które mają za zadanie zabezpieczyć zęby na czas pozostawienia na nich preparatu wybielającego. Metoda ta jest skuteczna, bezpieczna, a przy tym pozwala stopniować efekt. Gwarantuje też uzyskanie efektów znacznie lepszych niż w domu, gdyż preparat, jaki stosuje się do rozjaśniania szkliwa, ma silne stężenie. Ponieważ jednak jest stosowany pod okiem stomatologa, nie może zaszkodzić.

Skorzystanie z profesjonalnych usług daje pewność, że szkliwo nie zostanie osłabione i nie pojawi się oznaczająca ten fakt, przykra nadwrażliwość zębów. Pewność tego można mieć tym bardziej, że lekarz przed przystąpieniem do zabiegu dokładnie ocenia stan uzębienia. Jeśli w zębach są ubytki, zaleca ich wyleczenie, a jeśli stare uzupełnienia straciły szczelność, trzeba je wymienić. Gdy zaś szkliwo jest bardzo słabe z natury albo osłabione, lekarz dla zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa może odradzić mu zabieg. Działając samodzielnie w domu, nie można mieć takiej pewności zachowania zdrowia zębów.

Data dodania: 2020-10-25
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie DuoDenti


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ