NIP
Adres Starczanowska 1
Miejscowość Murowana Goślina
Kod pocztowy 62-095
Telefon 61 811 22 83

Opis:

Kanapy z funkcją spania to praktyczne meble znajdujące zastosowanie w niewielkich mieszkaniach pozbawionych sypialni. Nie zajmują one wiele przestrzeni, a odpowiednio dobrane zapewniają maksimum komfortu wszystkim użytkownikom. To doskonała alternatywa dla zwykłego łóżka dostępna w wielu rozmiarach oraz kształtach. Na ostateczną wygodę użytkowania kanap lub sof z funkcją spania wpływa zastosowany stelaż oraz sposób rozkładania. W ostatnich latach na popularności zyskuje automat włoski do sofy, o którym można przeczytać więcej na witrynie drutex-concept.eu.

Należy ona do internetowego sklepu proponującego asortyment starannie wyselekcjonowanych produktów o doskonałych parametrach wytrzymałościowych, które znajdują zastosowanie w domach, mieszkaniach, hotelach i innych obiektach. Stelaże włoskie sprawdzają się nie tylko w zwykłych sofach, ale i kanapach narożnikowych. Zapewniają wygodę użytkowania, ponieważ rozkładają się do przodu poprzez pociągnięcie za niewielki uchwyt. Oferowane w tej firmie mechanizmy odznaczają się niezawodnością i stabilnością. Chronią one przed zarysowaniem podłóg we wnętrzach pozbawionych dywanów.

Automaty włoskie sprawdzają się w niewielkich sofach, a ich zaletą jest brak podziałów powierzchni spania. W praktyce oznacza to, że klienci mogą cieszyć się jednolitym materacem zapewniającym wygodę na najwyższym poziomie. Mechanizmy dostępne w tym przedsiębiorstwie cechują się stabilnością, a część z nich jest sterowana elektrycznie. Dzięki nim nie trzeba za każdym razem zdejmować poduszek znajdujących się na siedziskach podczas rozkładania mebla.

Firma ta stale poszerza swoją ofertę o przetestowane produkty z niezbędnymi certyfikatami potwierdzającymi ich jakość. Na jej katalog składa się także stelaż belgijski, który, tak jak w przypadku modelu włoskiego, nie rysuje paneli lub parkietu. Sprawdza się on w przypadku nieco cieńszych materacy. Klienci wybierają również spośród:

  • stelaży 2-funkcyjnych,
  • stelaży 3-funkcyjnych,
  • stelaży WallBed,
  • stelaży roll-out,
  • materacy w różnych wielkościach.
Data dodania: 2021-07-06

Opinie o firmie Drutex Concept


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ