NIP
Adres Nogat 19
Miejscowość Gronowo Elbląskie
Kod pocztowy 82-335
Telefon +48 722148498

Opis:

Istnieje szereg powodów, dla których coraz więcej osób przekonuje się do montażu pompy ciepła. To bezobsługowe urządzenie, które rzadko ulega awariom i zapewnia cichą oraz nieuciążliwą dla lokatorów pracę. Znajduje zastosowanie w przypadku właścicieli jednorodzinnych domów, chcących uchronić się przed koniecznością budowania komina czy tworzenia przestrzeni magazynowej, służącej do składowania opału. Posiadacze pomp nie zaprzątają też swojej głowy nabywaniem paliw i nie martwią się wysokimi rachunkami.

Szacuje się, że pompy są jednym z najtańszych źródeł ciepła, dostępnych na rynku. Gwarantują długą żywotność i nie emitują szkodliwych związków do atmosfery, dlatego stanowią częsty wybór u osób zainteresowanych ekologicznymi oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Nabywcy pomp powinni przygotować się do wykonania odwiertów, niezbędnych między innymi w przypadku modeli gruntowych, wyposażanych w pionowe wymienniki ciepła. Działanie to umożliwia dostanie się do głębszych warstw podłoża oraz czerpanie energii geotermalnej.

Profesjonalne odwierty pionowe pod pompy ciepła proponuje przedsiębiorstwo prowadzące stronę drillteam.pl. To zaufany parter o wieloletnim doświadczeniu, realizujący zlecenia dla klientów o różnych potrzebach. Są nimi właściciele firm, gospodarstw rolnych, domów jednorodzinnych oraz domków letniskowych. Zatrudnieni pracownicy znają obowiązujące przepisy prawne i wyjaśniają, jakie formalności należy dopełnić. Najważniejszą kwestią jest zgłoszenie projektu prac w urzędzie administracyjnym oraz przeprowadzenie badań gruntu. Dysponują oni nowoczesnym sprzętem, zapewniającym sprawną realizację powierzonych zadań.

Specjaliści orientują się w metodzie płuczkowej oraz obrotowo-udarowej, przydanej w miejscach o skalistym gruncie. Tworzą odwierty o jednolitej średnicy, do których wprowadzana jest sonda. Nie zapominają także o odpowiedniej odległości od obiektu mieszkalnego, co chroni przed naruszeniem stabilności. Po zakończonych pracach przeprowadzają testy szczelności i montują armaturę wraz z rozdzielaczami.

Data dodania: 2022-11-20

Opinie o firmie DRILL TEAM Odwierty


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

ul. Janowicza30C

Olsztyn

WIĘCEJ

Transport Przeprowadzki ADAM Kacper Wojtyński

ul. ul. Polna2

Elbląg

WIĘCEJ

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

ul. Legionów47C

Elbląg

WIĘCEJ