NIP
Adres Okrężna 16
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65-548
Telefon 516 666 626

Opis:

Ekspres do kawy to urządzenie spotykane w wielu biurach i gospodarstwach domowych. Umożliwia przygotowywanie smacznych i aromatycznych napojów, które pobudzają, wprawiają w dobry nastrój i dodają energii. Sprzęty tego typu są dziś w pełni zautomatyzowane, co wpływa na wygodę użytkowników. Nabywają oni modele przelewowe i ciśnieniowe na kapsułki lub ziarna, które niekiedy ulegają uszkodzeniom. Ewentualne usterki nie powinny być bagatelizowane, ponieważ mogą prowadzić do poważniejszych awarii, wiążących się z koniecznością kupowania nowego sprzętu. Najbardziej narażone na takie sytuacje są osoby używające kawy wątpliwej jakości oraz zapominające o regularnym czyszczeniu poszczególnych elementów.

Codzienna pielęgnacja ekspresów nie zajmuje dużo czasu. Podstawą jest płukanie pojemników do mleka, jeśli występują oraz dokładne mycie spieniaczy, które mają w zwyczaju się zapychać. Producenci podkreślają też, jak ważne jest używanie odkamieniaczy, dostępnych w formie kapsułek lub proszków. Zmniejszają one ryzyko pojawiania się korozji, wpływającej na smak kawy, a niekiedy prowadzącej do poważnych awarii. Ekspresy wymagają także okresowej wymiany filtrów oraz opróżniania fusów czy pojemników ze zużytymi kapsułkami.

Dokładna konserwacja zmniejsza ryzyko uszkodzenia wylewek, zaparzaczy i wielu innych elementów. Jeżeli jednak dojdzie do ich zniszczenia, wówczas warto skontaktować się z zaufanym punktem serwisowym. Firmą godną uwagi jest Dr. Gastro, która kieruje ofertę do osób fizycznych oraz przedsiębiorców, korzystających z ekspresów w biurowcach. Zatrudnia doświadczony i wykwalifikowany personel, starający się przeprowadzać naprawy od ręki. Ma on dostęp do wysokojakościowych części zamiennych i gwarantuje brak ukrytych kosztów.

Specjaliści pracują z urządzeniami różnych producentów i chętnie wyjaśniają, co zrobić, by uchronić się przed awariami w przyszłości. Naprawa ekspresów do kawy w Zielonej Górze sprawia, że nabywanie nowych urządzeń nie jest konieczne. Przedstawiciele przedsiębiorstwa zajmują się zatkanymi przewodami, uniemożliwiającymi zaparzanie kawy oraz uszkodzoną elektroniką, przykładowo na skutek zalania wodą, która może prowadzić do zwarć. Usuwają także zalegający kamień i sugerują stosowanie przefiltrowanej wody. Cena usług, jakie świadczą, ustalana jest indywidualnie.

Data dodania: 2022-12-21

Opinie o firmie DR.GASTRO Polska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Tartak Rybojady Lidia Kapała

ul. Rybojady15

Rybojady

WIĘCEJ

Węgier Glass

ul. Szklarska39

Żary

WIĘCEJ

Francepol Sp. z o.o.

ul. Zatorze9

Stary Kisielin

WIĘCEJ