NIP 8781141980
Adres Białkowo 39A
Miejscowość Golub-Dobrzyń
Kod pocztowy 87-400
Telefon 607 042 741

Opis:

Wyroby papierowe szturmem podbijają rozmaite branże. Firmy odchodzą od stosowania produktów na bazie sztucznych materiałów. Zamiast tego wolą korzystać z ekologicznych alternatyw, takich jak papier pochodzący z makulatury.

Na stronie internetowej czppremium.pl zostało opisane przedsiębiorstwo, które od 2016 roku zajmuje się wytwarzaniem rozmaitych produktów z papieru. W ofercie posiada szary papier toaletowy Jumbo, czyli papier o wielkości większej niż standardowa. Doskonale sprawdza się on w miejscach, w których na co dzień przebywa wiele osób. Są to przede wszystkim szkoły, szpitale, urzędy oraz centra handlowe. Papier w dużej rolce sprawdzi się również w lokalu gastronomicznym, hotelu czy w obiekcie organizującym imprezy masowe. Firma tworzy wyroby objęte atestem bezpieczeństwa, które powstają bez użycia chemicznych dodatków. Do ich produkcji są wykorzystywane starannie wyselekcjonowane materiały. Papier jest oferowany w różnych wersjach, a jego średnica waha się między 13 a 28 cm. Pojedynczy nawój może składać się z nawet 600 m. W jednym opakowaniu znajduje się zazwyczaj od 6 do 12 rolek. Do wyboru jest wersja ekonomiczna, czyli papier szary jednowarstwowy, a także wyrób o wyższej jakości, składający się z dwóch warstw i zabarwiony na biało. Duże zróżnicowanie produktów sprawia, że każdy klient jest w stanie znaleźć wyrób dostosowany do swoich oczekiwań i budżetu. Atutem każdego produktu jest również jego wysoka chłonność, dzięki której nawet niewielka ilość papieru wystarczy do tego, aby wyczyścić lub wysuszyć daną powierzchnię. Przed zakupem danego modelu klient powinien rozważyć przede wszystkim poziom eksploatacji papieru w danym miejscu. Im większa jest średnica rolki, tym wygodniejsze staje się użytkowanie, dlatego papiery o dużych rolkach doskonale nadają się do sprzątania.

Warto zapoznać się również z innymi propozycjami w ofercie, wśród których znajdują się papiery toaletowe o standardowych wymiarach wykonane z celulozy lub makulatury. Ponadto firma zajmuje się produkcją papieru dla piskląt, który zapewnia większą przeżywalność zwierząt poprzez zapewnienie im optymalnych warunków rozwoju. Na stronie można zakupić ręczniki papierowe cechujące się dużą chłonnością. Są one niezastąpionym wyposażeniem w każdej kuchni. Wszystkie produkty odznaczają się atrakcyjną ceną.

Data dodania: 2022-12-31
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie CZP Premium Mariusz Szefler


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Amer Event

ul. Szymborska53

Inowrocław

WIĘCEJ

SEDYMENT

ul. Elgiszewo k/Torunia1

Ciechocin

WIĘCEJ

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

ul. Dworcowa100

Bydgoszcz

WIĘCEJ