NIP
Adres Nýdek 15
Miejscowość Nýdek
Kod pocztowy 73-995
Telefon +420 603 440 905

Opis:

Osoby, które szukają sprawdzonego, renomowanego tłumacza, który zajmuje się językiem czeskim, powinny odwiedzić stronę internetową czeski-tlumaczenia.pl. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży firma bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować doskonałej jakości tłumaczenia w atrakcyjnych cenach.

Oferta obejmuje:

  • tłumaczenia tekstów urzędowych,

  • tłumaczenia artykułów naukowych,

  • tłumaczenia dokumentów prawnych,

  • tłumaczenia tekstów medycznych,

  • tłumaczenia stron internetowych,

  • tłumaczenia instrukcji obsługi.

Warto zaznaczyć, że tłumacz tekstów prawniczych z czeskiego na polski posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i dysponuje specjalną pieczęcią uzyskaną od Ministra Sprawiedliwości, która stanowi potwierdzenie poprawnego przekładu pism procesowych, umów, testamentów, aktów urodzenia czy innych dokumentów. Z usług firmy mogą skorzystać nie tylko osoby prywatne, ale i przedsiębiorstwa działające w branży farmaceutycznej, kosmetycznej, producenci sprzętu medycznego.

Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że firma oferuje także tłumaczenia ekspresowe, których realizacja nie przekracza 24 godzin. Podmiot dysponuje dużym zespołem tłumaczy, więc istnieje możliwość szybkiego przekładu tekstów zawierających nawet kilkadziesiąt stron. Dla większej wygody klientów teksty, które mają zostać przetłumaczone, można wysłać drogą elektroniczną. Adres mailowy znajduje się na stronie internetowej. Biuro tłumaczeń zajmuje się przekładem nie tylko na język polski i czeski, ale i w innych kombinacjach (angielski-czeski, węgierski-czeski, rosyjski-czeski, czeski-niemiecki, czeski-francuski). Ostateczny koszt tłumaczenia zależy od różnych czynników, między innymi długości i rodzaju tekstu. Ogólny cennik znajduje się na stronie internetowej. Poza tym klienci mogą skorzystać z bezpłatnej wyceny przez pracowników firmy.

Każdy, kto chce mieć pewność, że otrzyma terminowo dobrej jakości tłumaczenie, powinien wybrać to biuro.

Data dodania: 2021-11-27

Opinie o firmie czeski-tlumaczenia.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

ul. Fürstenberger Str.16

Frankfurt

WIĘCEJ

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

ul.

WIĘCEJ

TIGLED

ul.

WIĘCEJ