NIP
Adres Hoża 62
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-681
Telefon 794-050-060

Opis:

Propozycja restauracji Culiinaria Italiana jest skierowana do osób lubiących włoską kuchnię. Z oferty mogą skorzystać również klienci, którzy chcą poznać wyjątkowe dania wspomnianego kraju. Przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, ponieważ oferuje wyłącznie dania, które są tworzone z naturalnych składników. Dzięki temu jedzenie jest bardzo zdrowe. Spędzenie czasu w lokalu to nie tylko możliwość zasmakowania najlepszych potraw, ale także okoliczność pozwalająca na spędzenie czasu w przyjaznej atmosferze. Jest to związane z faktem wykorzystania w budynku wyjątkowych rozwiązań architektonicznych. Dzięki nim można poczuć się jak w prawdziwej knajpie w Rzymie, czy w Mediolanie.

Na portalu online są dostępne zdjęcia oraz menu. Wspomniane czynniki pozwalają na podjęcie decyzji o osobistym odwiedzeniu lokalu gastronomicznego w stolicy województwa mazowieckiego. Odtworzenie włoskiej kuchni w Polsce sprawia, że z usług restauracji korzystają nie tylko miejscowe osoby, ale także zagraniczni goście. Rezerwacja miejsca w tym wyjątkowym miejscu może być dobrym pomysłem na przyjęcie na przykład rodziny, która na co dzień mieszka w innym kraju. Zasmakowanie najlepszych kompozycji makaronów i owoców morza z przyprawami sprawia, że jest to oferta skrojona na miarę każdej osoby.

Przystępne ceny oraz profesjonalna obsługa wynikają ze zrozumienia potrzeb konsumentów, którzy są zainteresowani spędzeniem czasu w przyjaznej atmosferze. Restauracja włoska w Warszawie znajduje się w ścisłym centrum miasta. W związku z tym do wspomnianego lokalu można dojechać zarówno taksówką, komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W bogatym menu znajdują się także dania mięsne, słodkie desery oraz zupy.

Data dodania: 2022-02-09

Opinie o firmie Culiinaria Italiana


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ