NIP
Adres
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-255
Telefon 507292931

Opis:

Trudno jest wyobrazić sobie współczesny marketing bez social mediów, w końcu to właśnie na nich można promować siebie lub markę stosunkowo niskim nakładem środków. Aby jednak takie działanie było skuteczne, należy mieć odpowiednią wiedzę z zakresu content marketingu, którą niestety rzadko który przedsiębiorca posiada.

Na szczęście dzięki firmom pokroju Crazy Fejm dotarcie do nowego grona potencjalnych odbiorców usług będzie znacznie łatwiejszym zadaniem. Firma ta proponuje swoim klientom promowanie na Instagramie, portalu, którego popularność nieustannie rośnie. Usługa jest ściśle dopasowana do potrzeb biznesowych każdego klienta, może on skorzystać z kilku opcji do wyboru. Działania prowadzone przez firmę polegają głównie na zwiększaniu zasięgów na profilu instagramowym marki, dzięki czemu w ciągu zaledwie kilku tygodni liczba followersów zwiększy się nawet kilkukrotnie! Poza tym firmie można też zlecić prowadzenie konta, osoba znająca tajniki content marketingu będzie systematycznie publikować na profilu nowe treści, które będą doskonale wpisywać się w gusta konsumentów zainteresowanych usługami, które świadczy marka. Poza tym firma służy też merytoryczną pomocą w trakcie sesji zdjęciowych, w końcu to właśnie publikowane obrazy są najważniejszym elementem profili na Instagramie.

Warto przy tym zaznaczyć, że usługodawca nie zapewnia swoim klientom wyłącznie sztucznych obserwatorów, którzy w ogóle nie będą zainteresowani publikowanymi treściami. Każdy, nowy followers będzie aktywnie uczestniczyć w życiu konta, zostawiając pozytywne komentarze na temat marki. Jest to bardzo ważna kwestia szczególnie z punktu widzenia influenserów, którzy poszukują firm pragnących ich zasponsorować. Takie podmioty nie zwracają uwagi tylko na liczbę osób obserwujących dany profil, ale przede wszystkim na ich aktywność. Dzieje się tak dlatego, że ostatnimi czasy upowszechnił się nieciekawy zwyczaj "kupowania" obserwatorów. Na stronie firmy można zapoznać się z opiniami jej zadowolonych klientów. 

Data dodania: 2019-05-03

Opinie o firmie CrazyFejm - Promowanie na instagramie


Oceń firmę (5 z 2 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

Pracownia graficzna Dwa:Wiatry

ul. Kamieńskiego 209a

Wrocław

WIĘCEJ