NIP 7771015055
Adres Niezłomnych 17a
Miejscowość Luboń
Kod pocztowy 62-030
Telefon 501 526 805

Opis:

Zielone ściany pojawiają się coraz częściej w przestrzeni publicznej. Są one elementem designu, który jest korzystny nie tylko pod względem estetycznym, ale również dla zdrowia osób przebywających w konkretnym budynku. Wiedzą o tym pracownicy firmy Clematis, którzy zajmują się wykonywaniem takich elementów. W ofercie proponują na przykład mobilne zielone ściany, zaliczające się do bardzo praktycznych. Można je ustawić w dowolnym miejscu, zarówno na terenie biura, jak i na przykład na targach branżowych albo na szkoleniach. 

Każda taka ściana zaprezentuje się doskonale pod względem wizualnym, a to, że można ją bez problemu ustawić, jest kolejnym walorem. Aranżacje mobilne zrobione są solidnie, a więc nie trzeba się obawiać, że zostaną zniszczone. Ściany mobilne obsadzone roślinami można czasami zmieniać, wobec czego przedsiębiorcy to doceniają. Mogą je bowiem wykorzystać na eventach, a następnie dostosować do wystroju w biurze. 

Mobilny ogród wertykalny prezentuje się bardzo estetycznie, a to, jaki będzie rozmiar i co dokładnie będzie się w nim znajdowało, jest zawsze wyznaczane przez klienta indywidualnie. To spersonalizowane podejście sprawia, że klienci chętnie zgłaszają się do firmy, gdy po raz kolejny potrzebują nowej aranżacji. Jeśli ktoś chce, może zamówić dodatkowe oświetlenie do wertykalnej ściany. Wówczas będzie ona jeszcze bardziej skupiała na sobie uwagę. 

Systemy nawadniania opracowane są na niezawodnych technologiach, a więc ściana będzie zadbana. Zielony moduł wpłynie korzystnie na dane wnętrze, a w dodatku utworzy pozytywny mikroklimat. Naturalna instalacja przykuje uwagę i wzbudzi dobre skojarzenia w temacie marki. Takie żywe meble przygotowane są z nastawieniem nie tylko na efektowność, ale również na trwałość. Nie trzeba wobec tego zbytnio ich pielęgnować. Ponadto, jeśli chce się w nich coś zmienić, to kontakt z właścicielami jest szybki i można bezzwłocznie ustalić, co można wymienić z roślinności. 

Do każdego systemu mobilnego dodane są niezbędne elementy do codziennej pielęgnacji. Dodatkowo pracownicy informują o tym, jak zadbać o miniogród wertykalny, żeby jak najdłużej można było cieszyć się jego wszystkimi walorami. Duże doświadczenie pracowników sprawia, że klienci mają do wyboru wiele wariantów i na pewno znajdą ścianę przystosowaną do swoich oczekiwań. 

Data dodania: 2022-01-15
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie CLEMATIS Architektura Krajobrazu


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ