NIP 522-192-87-43
Adres Poprawna 127
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-984
Telefon +48 606 11 33 50

Opis:

Najem miejsca noclegowego szczególnie w gorącym okresie wakacyjnym może być naprawdę drogi. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak wyposażone są pomieszczenia oraz jaki standard obowiązuje w placówce. Jednak ceny pokoi hotelowych, apartamentów, domów pod wynajem mogą znacznie obciążyć portfel. Dlatego firma CAMPERY ASONE zachęca do przejrzenia oferty przedstawionej na stronie internetowej marki.

Wypożyczalnia kamperów może pochwalić się naprawdę rozbudowaną flotą pojazdów o najróżniejszym metrażu. Ceny najmu zaczynają się już od 400 złotych, co jest bardzo dogodną ofertą usługową na polskim rynku. Oferta dedykowana jest każdemu, niezależnie od celu podróży. Pojazdy są wyposażone we wszelkie udogodnienia, dzięki którym jazda nawet na daleką trasę będzie przyjemnością. Warto również wspomnieć, że w kamperach można gotować, co daje ogromne oszczędności finansowe i nie trzeba stołować się w restauracjach.

Flota kamperów składa się z:

  • ASONE 001 1M,
  • ASONE 002 2L,
  • ASONE 003 1M,
  • ASONE 004 2L.

Ich specyfikacje są podane na stronie internetowej, dzięki czemu będzie można szybko zapoznać się ze szczegółami. Dodatkowo warto zapoznać się z ogólnymi warunkami wynajmu kamperów w dobrych cenach i bez konieczności przepłacania. Dla wygody wynajmujących stworzono również listę campingów w całej Europie, co pozwala na odnalezienie bezpiecznego miejsca dla zaparkowania i rozłożenia wszystkich akcesoriów.

Firma zajmująca się najmem pojazdów do podróżowania pragnie zapewnić, że samochody są sprawne i regularnie sprawdzane pod względem stanu technicznego. Dzięki temu najmujący nie musi martwić się o bezpieczeństwo nawet przy trudnych i wymagających warunkach na drogach. Zakup campera jest kosztowną decyzją, dlatego najem takiego pojazdu jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego. Wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta, jeśli chcą Państwo zadać pytania dotyczące nie tylko samego zamówienia samochodu, ale również jego wyposażenia. Warto dodać stronę do ulubionych, aby być na bieżąco z nowinkami.

Data dodania: 2019-09-01
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie CAMPERY ASONE


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ