NIP 899-121-39-06
Adres Krasińskiego 40
Miejscowość Ozorzyce
Kod pocztowy 55-010
Telefon 606 292 300

Opis:

Coraz więcej osób podróżuje za granicę w różnych celach. Niektórzy wyjeżdżają zarobkowo, inni turystycznie, a jeszcze inni odwiedzają przyjaciół lub rodzinę. Poszukując wygodnego, bezpiecznego i konkurencyjnego cenowo środka transportu, mieszkańcy Polski Południowo-Zachodniej mogą zdecydować się na busy do Niemiec, Holandii czy Danii od firmy mającej wieloletnie doświadczenie w tej branży i oferującej doskonałe warunki podróży.

Firma ta cieszy się dużą popularnością, dlatego prosi pasażerów o rezerwowanie miejsc z pewnym wyprzedzeniem. Pozwala jej to na oszacowanie liczby pasażerów i wygodę podczas podróży. 9-osobowe busy odprawiane są i powracają z zagranicznych tras codziennie, dlatego wybór daty nie jest problemem. Jest to rzetelny partner, który:

  • nigdy nie odwołuje kursów,
  • dba o bezpieczeństwo pasażerów i gwarantuje im komfort,
  • wysyła w trasy wykwalifikowanych, doświadczonych i wypoczętych kierowców,
  • ma wieloletnie doświadczenie.

Podczas podróży pasażerowie mogą korzystać z darmowego Wi-Fi, klimatyzacji i czytników DVD, dlatego mija ona wyjątkowo szybko. Auta poruszają się wyłącznie sprawdzonymi trasami, najczęściej autostradami i drogami szybkiego ruchu.

Przedsiębiorstwo to chętnie kooperuje z klientami indywidualnymi, jak i z agencjami pracy. Ma niezbędne uprawnienia i licencje na świadczenie usług przewozowych, ponieważ pojazdy znajdujące się we flocie spełniają standardy i normy określone w przepisach unijnych. Są ponadto regularnie serwisowane i mają ważne ubezpieczenia oraz badania techniczne. 

Na stronie busyspeedygonzales.pl należącej do firmy można znaleźć dodatkowe informacje, formularz rezerwacji, jak i nr telefonów do kontaktu. Miejsce w busie można też zarezerwować SMS-em.

Data dodania: 2021-11-18

Opinie o firmie Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ