NIP 899-121-39-06
Adres Krasińskiego 40
Miejscowość Ozorzyce
Kod pocztowy 55-010
Telefon 606 292 300

Opis:

Podstawą komfortowej podróży jest wybór najlepszego środka transportu. Do najszybszych zalicza się samoloty, jednak są one dość drogie, a ponadto narzucają limit bagażowy. Inną opcją jest jazda własnym samochodem, która bywa męcząca w momencie, gdy kierowca ma do pokonania wielokilometrową trasę. Ciekawym rozwiązaniem są tanie busy do Niemiec odjeżdżające ze Śląska. Pojazdami tego typu dysponuje przedsiębiorstwo transportowe Transprim, gwarantujące bogaty wybór połączeń międzynarodowych i fachową obsługę.

Minęły czasy, w których busy kojarzone były z ciasnotą, ponieważ dziś są to przestronne pojazdy, doceniane przez coraz większe grono osób, planujących wycieczki. Rozwiązanie to jest nieocenione w przypadku grup znajomych, którzy nie chcą się rozdzielać na czas podróży. Czekają na nich atrakcyjne rabaty, dzięki czemu docierają do miejsca docelowego bez przepłacania. Profesjonalni przewoźnicy dbają o satysfakcję wszystkich klientów oraz o ich bezpieczeństwo. Z tego powodu poddają swoje busy częstym kontrolom pod kątem technicznym.

Wybór takiego środka transportu jest polecany osobom chcącym odpocząć. Podczas jazdy mogą one bowiem czytać książki, rozmawiać ze współpasażerami, oglądać filmy czy korzystać z internetu, przez co podróż mija niepostrzeżenie. Busy prowadzone są przez wykwalifikowanych, skoncentrowanych i wypoczętych kierowców, mających niezbędne kompetencje. Są to osoby opanowane i znakomicie znające każdą pokonywaną trasę.

Coraz więcej przedsiębiorstw przewozowych daje możliwość rezerwacji biletu online. Proponują również usługę door-to-door, dzięki czemu klienci nie martwią się o czasochłonne przesiadki, które w zupełnie nowym miejscu byłyby stresujące. Czekają na nich nowoczesne pojazdy z systemami klimatyzacji i ogrzewania, rozkładanymi fotelami, niewielkimi lodówkami oraz ekranami. Ze względu na pojemne bagażniki, mogą brać ze sobą tyle bagażu, ile potrzebują. Busy są bowiem przystosowane do transportowania toreb, sprzętów narciarskich, rowerów oraz wielu innych rzeczy, które przed wyjazdem są odpowiednio zabezpieczane.

Data dodania: 2020-10-16
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska30

Szczecin

WIĘCEJ

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

Averto Sp. z o. o.

ul. Śląska32a

Szczecin

WIĘCEJ