NIP
Adres Graniczna 15A
Miejscowość Biskupice
Kod pocztowy 62-007
Telefon +48 61 815 50 79

Opis:

Odpowiedni system wymiany powietrza jest bardzo istotny w każdym pomieszczeniu, bez względu na to, czy jest to biuro, czy hala produkcyjna. Jeżeli wentylacja nie została uwzględniona w planach podczas stawiania budynku, można zniwelować tę wadę i doposażyć daną przestrzeń użytkową w maszyny pozwalające na sprawny wywiew nieprzyjemnych zapachów czy ograniczenie zapylenia w powietrzu oraz w nawiew zwrotny niosący ciepłe bądź zimne powietrze do wewnątrz. W tym celu należy zamontować właściwie dobrany klimatyzator.

Dostępne w ofercie na stronie bud-went.com.pl urządzenia to nowoczesne, wytrzymałe, ale jednocześnie proste w zakładaniu i codziennym korzystaniu systemy przeznaczone do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Proponowane modele nie zajmują dużo miejsca, ich montaż jest nasufitowy lub naścienny, co pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni (szczególnie istotne w strefach użytkowych o niewielkim metrażu). 

Docenianą przez klientów zaletą klimatyzatorów jest fakt, że są one nie tylko efektywne, ale także nie można zarzucić nic ich estetyce. Walcowaty kształt oraz różnorodność wybarwienia obudowy sprawia, że taki sprzęt łatwo dopasować do wystroju pomieszczenia, nie martwiąc się, że będzie on niepotrzebnie przyciągał uwagę. Odpowiedni wygląd to z pewnością podstawa, jeśli urządzenie ma zostać zainstalowane w miejscu, które w założeniu ma stanowić wizytówkę firmy bądź instytucji.

Polecanym modelem jest klimatyzator Tosiba. Osoby z Poznania i okolic mogą go zamówić i odebrać osobiście, korzystając z oferty przedstawionej pod podanym wcześniej linkiem. Klienci spoza Wielkopolski mają możliwość dokonania zakupu online i otrzymania przesyłki kurierem. Dostawca zapewnia, że jego pracownicy dokładają wszelkich starań, by dowóz zamówienia był szybki i bezproblemowy, dbają też, by zawartość opakowania została odpowiednio zabezpieczona na czas transportu. 

Działając jako hurtownia stacjonarna i internetowa, dystrybutor jest w stanie zaproponować klimatyzatory dobrej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów, dostępne w niewygórowanych cenach. Zaprasza do kontaktu osoby poszukujące zarówno pojedynczych sztuk, jak i ilości hurtowych, do montażu na całym budynku. Kadra świadczy też usługi doradcze. Poleca też nabycie niezbędników w postaci akcesoriów klimatyzacyjnych.

Data dodania: 2022-12-25

Opinie o firmie BUD-WENT


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ