NIP
Adres
Miejscowość Słupsk
Kod pocztowy -
Telefon 665 005 000

Opis:

Podróżując po kraju, można na wielu dachach domów, obiektów przemysłowych czy budynków użyteczności publicznej zauważyć panele słoneczne. Dla większości właścicieli tych obiektów bodźcem do zainwestowania w zieloną energię są rosnące ceny prądu, ale wielu z pewnością zdecydowało się na fotowoltaikę ze względu na środowisko. Właściwie dobrany i poprawnie zbudowany system pozwoli też w dużym stopniu uniezależnić się od dostawców energii elektrycznej, zwłaszcza jeśli inwestorzy zdecydują się na kupno magazynu energii. Dzięki jednorazowemu wydatkowi, na który wiele osób może otrzymać dotacje z programów unijnych, można korzystać z taniej energii przez wiele lat.

Chcąc cieszyć się tanią energią, która nie powoduje zanieczyszczeń atmosfery szkodliwymi związkami, np. siarki, warto znaleźć instalatora z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Cechy te ma firma Brandeco prowadząca działalność na terenie całego kraju, dlatego buduje instalacje fotowoltaiczne u klientów z Koszalina, Gdańska i wielu innych miejscowości. Zatrudnia doświadczonych fachowców, którzy służą kompleksowymi usługami, począwszy od profesjonalnego doradztwa, poprzez sprzedaż, dostawę i montaż komponentów, aż po serwis.

Aby instalacja spełniała oczekiwania i produkowała ilość energii pokrywającą potrzeby danego obiektu prywatnego czy firmowego, należy dokonać audytu i stosowne pomiary. Projektując system, specjaliści firmy biorą również pod uwagę budżet przeznaczony na ten cel i oczekiwania klienta. Do zleceń podchodzą indywidualnie i są w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego inwestora. W ofercie przedsiębiorstwa są panele i inne niezbędne komponenty od renomowanych producentów, dlatego budowane przez nie instalacje objęte są 25-letnią gwarancją.

Starannie przemyślany system fotowoltaiczny zapewni inwestorowi wystarczającą ilość energii nie tylko do ogrzania wody użytkowej czy podtrzymania pracy urządzeń, ale też do ogrzania całego domu. Instalacja składa się z takich elementów jak:

  • panele fotowoltaiczne połączone w moduły,
  • konstrukcji wsporczej,
  • inwertera, zwanego też falownikiem,
  • okablowania,
  • licznika dwukierunkowego.

Ponieważ panele produkują z energii słonecznej prąd stały, konieczny jest montaż inwertera, który zamienia prąd stały na zmienny o napięciu 230V, czyli taki, jakim zasilana jest większość urządzeń znajdujących się w gospodarstwach domowych.

Data dodania: 2023-05-21
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie Brandeco


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

ul. Jana Kilińskiego12D

Tczew

WIĘCEJ

APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ

Albex

ul. Grodzka20

Gdańsk

WIĘCEJ